Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa’dan Cumhurbaşkan adayı Erdoğan için toplu bağış

AK Parti Şanlıurfa il teşkilatının düzenlediği organizasyonla Şanlıurfa’dan 64 bin 500 kişi Erdoğan’a destek için Ziraat Bankanasına para yatırdı

Şanlıurfa’dan Cumhurbaşkan adayı Erdoğan için toplu bağış
Şanlıurfa’dan Cumhurbaşkan adayı Erdoğan için toplu bağış

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı ve belediyelerin düzenlediği organizasyonla, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın bağış hesabına 64 bin 500 kişi para yatırdı.

Cumhurbaşkanı seçimi yarışında AK Parti, desteklediği Recep Tayyip Erdoğan’a destek amaçlı çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce de il gençlik kollarının para yatırdığı hesaba bu sefer il teşkilatının düzenlediği organizasyonlar toplu bağış yapıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez’in yanı sıra merkez ilçe Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Birecik Beledciye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, AK Parti Ana kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İlçe Yönetimlerinin katıldığı organizasyona binlerce vatandaş eşlik etti.

Büyükşehir Belediye binası önünde halka hitap eden Belediye Başkanı Celalettin Güvenç; "Türkiye'yi kalkındıran Başbakanımıza bugün Urfalılar olarak desteğimizi göstermek amacıyla destekte bulunuyoruz. inanıyoruz ki, ilk kez halkın oyu ile seçilecek olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan halkın isteklerini yerine getirmeye devam edecek" dedi. 

Büyükşehir Belediyesi önünde toplanan kalabalık, Ziraat Bankasına kadar yürüyerek, Recep Tayyip Erdoğan’ın bağış hesabına para yatırdı. Büyükşehir Belediye Başkanı Güvenç, Şanlıurfa’dan Recep Tayyip Erdoğan’ın hesabına 64 bin 500 kişinin para yatırdığını söyledi.

Bir daha Büyükşehir Belediye binasına kadar yürüyen kalabalığa seslenen AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; "10 Ağustos'a kadar desteğimiz bu şekilde sürecek. Bu desteği sağlayamaya devam edeceğiz. Tüm Urfalılara ve teşkilatlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi. 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ABDULLAH     2014-08-07 BAŞBAKANIMIZ TAYYİP ERDOĞAN IN HESAP NUMARASI NE BİLEN VARMI.. VERİLEN HESAP NUMARASI HATALI CIKIYOR...
hüseyin     2014-08-07 URFA'DA ERDOĞANA EN BÜYÜK MUHALEFET ELEKTİRİK KURUMUDUR. BU SORUN ÇÖZÜLMESE KİMSE OY VERMEZ. YETKİLİLERİN BUNU GÖRMELERİ LAZIM...
hasan ras     2014-08-07 bence urfa il teşkilatı çalışmasın. başka parti mi var ki urfa'da :)
celal     2014-08-07 il yönetimi, Başkanları ve katılan vatandaşları tebrik ediyorum,
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı