Advert
Advert
Advert

Vali İzzettin Küçük Veda Ziyaretlerine Devam Ediyor

Son Valiler Kararnamesiyle Bursa Valiliğine atanan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; veda ziyaretlerine devam ediyor.

Vali İzzettin Küçük Veda Ziyaretlerine Devam Ediyor
Vali İzzettin Küçük Veda Ziyaretlerine Devam Ediyor

 

Şanlıurfa’dan ayrılmadan önce başladığı veda ziyaretlerinde önceki gün Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, Şanlıurfa Ticaret Borsası, Müsiad, Tümsiad ve Askon’u ziyaret eden Vali İzzettin Küçük;  sivil toplum kuruluşlarına veda ziyaretlerine devam ediyor.

İlk olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret eden Vali İzzettin Küçük; hizmet süresi boyunca kendisine destek olan başta Şanlıurfa halkına ve esnafına teşekkür etti. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaretinin ardından Şanlıurfa Sanayici ve İşadamları Derneğini ziyaret eden Vali İzzettin Küçük; daha sonra Evren Sanayi Sitesi Yönetimini ziyaret etti. Evren Sanayi Sitesini ziyaretinin anısına Başkan Mustafa Aslan tarafından Ebru Tablosu hediye edilen Vali İzzettin Küçük’ün bir sonraki durağı Şanlıurfa Tabip Odası oldu. Ziyareti sırasında Tabip Odası Başkanlığına seçilen Dr. Cüneyt Şelli’ye başarılar dileyen Vali İzzettin Küçük; son olarak Şanlıurfa Ziraat Odasını ziyaret etti.

Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyüpoğlu ve yönetimiyle bir süre görüşen Vali İzzettin Küçük; görev süresi boyunca Şanlıurfalıların kendisine gösterdiği alakaya teşekkür ederek: “Şanlıurfa’da görev yaptığım süre boyunca hep Şanlıurfalıların yüzünü güldürmeye gayret ettik. Sağolsun Şanlıurfalılar çalışmalarımızda her zaman bize destek oldular. Şanlıurfa’da çalışmak şahsıma çok şey kattı. Buraya gelmeseydim, bir yanım eksik kalacaktı. İyi ki Şanlıurfa’da çalışmış ve Şanlıurfalıları tanımışım. Tüm Şanlıurfalılara bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretlerinin devam edeceğini belirten Vali İzzettin Küçük; Şanlıurfa halkının Ramazan ayını da tebrik ederek, bayrama huzur içinde ulaşmayı diledi.

Şanlıurfa ayrılmadan önce başladığı veda ziyaretleri önceki gün Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Şanlıurfa Ticaret Borsası Müsiad Tümsiad Askon ziyaret eden Vali İzzettin Küçük
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü