Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa'daki medrese öğrencileri iftarda buluştu

Şanlıurfa merkez ve ilçelerde halklı aynı iftarda buluşturan Büyükşehir Belediyesi bu kez Şanlıurfa'daki genç STK temsilcileri ve Öğrencileri aynı sofrada buluşturdu.

Şanlıurfa'daki medrese öğrencileri iftarda buluştu
Şanlıurfa'daki medrese öğrencileri iftarda buluştu admin

Büyükşehir Belediye tarafından Karaköprü Hatice Kübra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde düzenlenen iftar programına Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar, Mahmut Kırıkçı, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, genç STK temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

 

Ramazan ayının paylaşım ve kardeşlik olduğuna dikkat çeken Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar: "Bu iftarımızı Şanlıurfa'daki medreselerde eğitim gören kardeşlerimiz ve Genç STK Üyeleriyle bir araya gelerek iftarımızı açtık. İftarımıza teşrif eden Genç STK Üyelerimize ve eğitim gören kardeşlerimize teşekkür ediyoruz" dedi.

Karaköprüde düzenlenen Büyükşehir Belediyesi'nin iftarına öğrenciler katılarak Ramazan ayının manevi havasını yaşadı. İlahi dinletisi maneviyat dolu Ramazan programı yaşayan gençler, gerek hizmetlerden dolayı gerekse etkinliklerden dolayı Büyükşehir Belediyesi Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle