Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa'da yeni yollar yapılıyor

Şanlıurfa'da yeni yollar yapılıyor

Şanlıurfa merkez Ahmet Yesevi Mahallesi'nde yol stabilize çalışmaları sürdürülürken, Devteşti Mahallesi'nde ise yeni yollar açılıyor.

Giriş Tarihi: 13 Kasım 2014 Perşembe 08:52
Şanlıurfa'da yeni yollar yapılıyor

 İmar planına göre yol olarak belirlenmiş alanlarda ŞUSKİ Genel Müdürlüğü’nce tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından yolların stabilize işlemleri yapılıyor. Yeni açılan yollarda ise altyapı çalışmaları için uygun zemin hazırlanırken, öncelikle toprak zeminde çalışma başlatılıyor.  Yolların stabilize çalışmaları için toprak zeminin hazırlanmasının ardından, alan kaya parçaları ile dolduruluyor ve ardından dozerlerle dolgu malzemesi araç trafiğine uygun olacak şekilde sıkıştırılıyor.

Haliliye Belediyesi altyapısı tamamlanan mahallelerde yol açma çalışmalarına devam edecek.  Yeni yollar bulundukları mahallelerin trafik ağını genişletecek.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol açılan yeni yollar için, altyapı çalışmalarının ardından kısa sürede yol yapım çalışmalarını başlattıklarını, bu çalışmaların aralıksız olarak devam edeceğini belirterek: “Yeni yollar Haliliye’nin trafik akışı için çok büyük önem arz ediyor. Merkez ve çevre mahallelerimiz arasında ulaşımın sağlanması adına yol çalışmalarındaki, devamlılığı ve hızı önemsiyoruz.” dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com