Advert
Advert
Advert

YAZICIOĞLU’NA SEVENLERİNDEN MEVLİT

Şanlıurfa’da yaklaşık 100-150 kişilik bir gurup tarafından BBP Lideri Şehit Muhsin Yazıcıoğlu için Mevlit-i Şerif ve iftar programı düzenlendi.

YAZICIOĞLU’NA SEVENLERİNDEN MEVLİT
YAZICIOĞLU’NA SEVENLERİNDEN MEVLİT

 

Mustafa Çiçek'in haberi...

Dün akşam saatlerinde bir düğün salonunda Hasan Özalp tarafından gerçekleştirilen iftar ve mevlit programına çok sayıda Büyük Birlik Partisi’ne gönül vermiş Alperen, Yazıcıoğlu sevenleri ve vatandaşlar katıldı.

Düzenlenen İftar programında bir konuşma yapan Hasan Özalp şunları söyledi.

Özalp;” Değerli dava arkadaşların Türk İslam Âlemi’nin son başbuğu elim bir kaza sonucunda hayatını kaybeden Alperen davasının mimarı, aynı zamanda BBP’nin lideri Şehit Muhsin Yazıcıoğlu adına düzenlediğimiz Mevlid-i Şerifin mübarek ve kutlu gecesinde sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum. Beşeri Tağutların sevgisini değil, Hz. Muhammed (S.A.S) ve onun takipçilerinin sevgisini kalbimize yerleştiren Allah’a (c.c) hamdolsun. Küfrü, zulmü görüp tanıdıktan sonra çaresizlik içerisinde oturmayı değil,dava aşkı ile davranmayı bizlere ihsan eden Allah’a şükürler olsun.Bildiğiniz üzere BBP’nin Kurucu Genel Başkanı , Alperen Davasının lideri Şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu 25 Mart 2009 yılında Kahramanmaraş Göksun, civarlarında helikopterinin düşmesi ile yaşama veda ederek sevgiliye kavuştu.Zalimlerden, müstekbirlerden, yalancılardan, sahtekarlardan nefret ettirip onların yanında yer almayı değil, Muhsinlerin, Alperenlerin yanında yer almayı nasip eden Allah'a yüz bin kere şükür olsun. Muhsin başkanım, senden sonra yılmadan, yıkılmadan, yorulmadan, bıkmadan bıraktığın emaneti Alperence sahiplenerek bayrağı devraldık. Davamızın kutsiyetini bilerek bu uğurda ödenecek hiçbir bedelden kaçmadık, kaçmayacağız da. Muhsin Başkanım, Ruhun şad, mekânın cennet olsun. Tekrardan bu mübarek ve anlamlı gecede aramızda bulunan ve bizleri yalnız bırakmayan bütün dava kardeşlerimi Allah’ın selamıyla selamlar, Şeriat-ı Gardar doğrultusunda dünyada muvaffak, Ahirette de mesut bahtiyar olmalarını dilerim.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Daha sonra düzenlenen gece Kur’an-ı Kerim’in okunması ve iftarın açılmasının ardından mevlid-i şerif ile devam etti.

Mevlid-i şerif’in ardından tekbir sesleri ve yapılan duaların ardından program sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hasan Özalp     2016-07-20 Çok delikanlı san resmini köy karılar gibi saklanma bu erkekli değil
Ahmet Bucak     2016-07-04 Bir kaç soytarinin yaptığı birşey 20 tane adam vardı mafya bozuntulari
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu