Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Şanlıurfa'da Ulusal Pamuk Konseyi toplandı

Şanlıurfa'da Ulusal Pamuk Konseyi toplandı

Şanlıurfa'da Ulusal Pamuk Konseyi toplantısı gerçekleşti. Urfa'da gerçekleşen Ulusal Pamuk Konseyi toplantısında dünyada ve Türkiye'de pamuk piyasalarının durumu değerlendirildi.

Giriş Tarihi: 23 Mart 2016 Çarşamba 16:13
Şanlıurfa'da Ulusal Pamuk Konseyi toplandı

Ulusal Pamuk Konseyi toplantısı Şanlıurfa Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantıda dünyada ve Türkiye'de pamuk piyasalarının durumu değerlendirildi.

Toplantıda, Türkiye pamuk üretiminin yarıdan fazlasını gerçekleştiren Şanlıurfa ve diğer Güneydoğu illerinde hasat ve hasat sonrası işlemlerin ardından ortaya çıkan kalite kayıplarının önlenmesi ve bölge pamuğuna hak ettiği değerin kazandırılması için yapılması gerekenler tartışıldı.

Toplantıyı takiben heyet hizmete yeni açılan Şanlıurfa Ticaret Borsası binasında ve yakında açılacak olan Lisanslı Depoculuk tesislerinde incelemelerde bulundu. Heyet daha sonra, pamuğun depolanarak ticarete sunulmasını sağlayacak depolama tesislerini gezdi. 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

TKDK Modern Hayvancılığa Öncülük ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com