Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa'da TOKİ konutlarının 679'ünün anahtar teslimi yapıldı

Şanlıurfa'da TOKİ konutlarının 679'ünün anahtar teslimi yapıldı

Şanlıurfa'da Toplu Konut İdaresi (TOKİ tarafından yapılan 229, Basın, 450 tanesi ise çeşitli meslek odalarına ait konutlarının anahtar teslimini yaptı.

Giriş Tarihi: 19 Ekim 2015 Pazartesi 20:37
Şanlıurfa'da TOKİ konutlarının 679'ünün anahtar teslimi yapıldı

GAP Arena Kapalı spor Salonunda düzenlenen törenle ailelere anahtar teslimi yapıldı.

Anahtar teslim törenine Şanlıurfa Milletvekili Adayı Faruk Çelik ve Milletvekili adayları,  Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Valisi İzettin Küçük, Harran Üniversitesi Rektörü Ramazan Taşaltın, Şanlıurfa İlçe belediye başkanları ve TOKİ’den ev almaya hak kazanan çok sayıdaki vatandaş katıldı.

 Şanlıurfa Milletvekili Adayı Faruk Çelik; “ TOKİ’den ev almaya hak kazanan vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Yapılan bu projede emeğimiz geçtiği için Allah’a şükrediyorum” dedi.

Törende konuşan Vali İzettin küçük: "679 Toki konutu anahtarlarını alan hak sahiplerine sıcak bir yuva olacak. Halkımıza hayırlı olsun" diye konuştu.

Törende Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'de bir konuşma yaptı. 

Yapılan konuşmaların ardından Faruk Çelik TOKİ’den ev almaya hak kazanan vatandaşları tek tek çağırarak anahtarlarını teslim etti. Anahtar tesliminde konuşan ev sahipleri ise emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUMLAR
  • yorum2015-10-20 15:02:41MEHMET ALTUN

    BU PARA YÖNETİM PARASI DEĞİL, KİM ORTAYA ATMIŞSA BİLMEDEN HALKI GALEYANA GETİRMİŞ. BU PARANIN SİTE YÖNETİMİ İLE ALAKASI YOK, ÖYLE OLSA HER SENE ALINMASI GEREKİR. BU PARA BİNANIN ORTAK KULLANIM ALANLARININ ELEKTRİK, DOĞALGAZ, PARK, BAHÇE AYDINLATMASI, SU VS. GİDERLERİ İÇİN DAİRE BAŞINA BÖLÜNDÜKTEN SONRA DÜŞEN PARADIR. BİR DEFAYA MAHSUS ALINMIŞTIR. SİTE YÖNETİMİ İLE İLGİSİ ALAKASI YOK. MEHMET ALTUN- BAKKALBAŞI

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniye mahallesi’nin trafik çilesi devam ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com