Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Şanlıurfa'da tespihler 5 bin TL

Şanlıurfa'da tespihler 5 bin TL

Bazen kabadayılığın bazen efeliğin bazen de zenginliğin sembolü olan tespihler Şanlıurfa’da Gümrük Hanında sergileniyor.

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2013 Çarşamba 17:15
Şanlıurfa'da tespihler 5 bin TL

Birçok millet tarafından kabul görmüş, kimisi stres atmak için, kimisi salavat çekmek amaçlı kullanmış, kimileri de psikolojikmen rahatlattığına inanıyor tespihin. Şimdi her yaşta ve her kesimde meraklısı var.

 

Gümrük Hanında tespih satıcısı Sabri Eskiler; “50 yıldır tespih işiyle uğraşıyorum. Hem yerli hem de yabancı turistlerin hep ilgisini çeker. El emeği tespihler azalıyor. Daha çok atölye işi tespihler üretilmeye başlandı. Tespihlerin Şanlıurfa’nın tanıtımına katkı yaptığına inanıyorum. Bu nedenle tespihle ilgili çalışmalar yapılabilir. Burada tespihler 5 TL’den başlayan fiyatlarla 5 bin TL’ye kadar çıkıyor. Tespih meraklıları fiyatta takılmadan arzuladıklarını alıyorlar” dedi.

Hüseyin Aslan / www.balikligol.com

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da Helal gıda konferansı düzenlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com