Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Şanlıurfa'da Su ve Çevre Çalıştayı

Şanlıurfa'da Su ve Çevre Çalıştayı

Giriş Tarihi: 24 Eylül 2010 Cuma 11:02
Şanlıurfa'da Su ve Çevre Çalıştayı

- Orta Doğu’da Su ve Çevre için Bölgesel İşbirliği” Uluslararası Çalıştayı, AK Parti Dış İlişkiler Başkanlığı ve DSİ işbirliğiyle Şanlıurfa’da yapılıyor.

 AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili A.Emin Önen’in ev sahipliğinde, Stratejik Öngörü Gurubu, AK Parti ve Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından İsveç Hükümeti İsveç Kalkınma ve İşbirliği Ajansı, İsviçre Hükümeti İsviçre Uluslararası Kalkınma Ajansı ve Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) işbirliğiyle düzenlenen “Orta Doğu’da Su ve Çevre için Bölgesel İşbirliği” Uluslararası Çalıştayı Şanlıurfa’da yapılıyor.

     Şanlıurfa Milletvekili A.Emin Önen’in önderliğini yaptığı İsveç, İsviçre ve Türkiye’nin işbirliğiyle düzenlenen Çalıştaya, yurt dışı ve yurt içinden katılacak olan davetliler 25 Eylül 2010 Cumartesi günü akşamı Şanlıurfa’da olacaklar. 26 ve 27 Eylül 2010 tarihlerinde Şanlıurfa El Ruha Otelde gerçekleştirilecek olan çalıştay sonrasında davetlilere Şanlıurfa’nın tarihi çarşıları, Balıklıgöl, Göbeklitepe, Atatürk Barajı gezdirilecek. Davetliler 28 Eylül 2010 günü Şanlıurfa’mızdan ayrılacaklar.

     Önen, özellikle basın mensuplarının da davetli olduğunu, çalıştayı yakından izlemelerini arzuladıklarını söyledi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da iş başvuru kuyruğu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com