Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Şanlıurfa'da Sosyal Yapı ve Çok Kültürlülüğün Eğitime Yansıması

Şanlıurfa'da Sosyal Yapı ve Çok Kültürlülüğün Eğitime Yansıması

Eyyübiye Rehberlik ve Arastirma Mermezi (RAM) tarafından Rehber Öğretmeni Erman ŞEN'in Şanliurfa'ya yeni atanan Aday Öğretmen Yetiştirme sürecinde 31 Ağustos-2 Eylül arasında gerçekleştirilen "Sosyal Yapı ve Çok Kültürlülüğün Eğitime Yansıması" adlı eğitim yapılmıştır.

Giriş Tarihi: 2 Eylül 2016 Cuma 11:47
Şanlıurfa'da Sosyal Yapı ve Çok Kültürlülüğün Eğitime Yansıması

 Şanliurfa Anadolu Kız Lisesinde yapılan bu eğitimde yeni aday ögretmenlere Şanlıurfa'nın fiziki, sosyal ve kultürel yonleri hakkında yabancılık çekilmemesi için bilgiler verilmiştir.
Şanlıurfa Eyyübiye RAM Mudürü İmam Bakır AYDIN, " Biz Rehberlik ve Araştırma Merkezi olarak sorumlu olduğumuz bölgelerde, Egitim-Öğretim donemi icerisinde yaptigimiz çalısmaların yanı sıra yaz tatilinde de nasıl faydalı olabilirizin cabası ve gayreti içerisinde olarak Aday Oğretmen seminerleri içinde yogun bir tempoyla hazırlandık ve alanında uzman egitimcilerimizle beraber ülkemizin gelecek nesilleri yetiştirecek olan yeni öğretmen adaylarımızın eğitimlerini gercekleştirdik" diye konuştu

Eğitim semineri veren Rehberlik Uzmanı Erman ŞEN ise: " Biz bu ülkenin emek ve değer verdiği yatırım yaptığı uzmanlarız. Elbetteki bize verilen bu gorevleri elimizden geldigince, dilimizin dondugunce layıkıyla yapabilmek için gerekirse gece gundüz demeden gerekli donanima sahip olabilmek için caba ve gayret içerisindeyiz. Biz biliyoruz ki bir oğretmenin bir nesli degistirebilecek potansiyele sahiptir. Onun için öğretmenlerimiz ne kadar donanimlı olursa o kadar faydalı ve başarilı olacaklardır. Bizlerde Eyyubiye RAM uzmanlari olarak bu çorbadab tuzumuzun olmasından mutluluk duymaktayız." Şeklinde açıklamalar bulundular.

Güzel dilek ve temenniler ile yüzlerin güldüğü toplu bir hatıra fotoğrafı ile eğitim semineri sonlandi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN İLAHİYAT 30. YILINDA

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com