Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa'da sigortacıların sorunları konuşuldu

Şanlıurfa'da sigorta acentelerini bir çatı altında toplayıp sektörde birlik oluşturma amacıyla düzenlenen toplantıda sigorta acentelerinin sorunları ve sorunların çözümü masaya yatırıldı.

Şanlıurfa'da sigortacıların sorunları konuşuldu
Şanlıurfa'da sigortacıların sorunları konuşuldu

Güneydoğu Anadolu Profesyonel Sigorta Acenteleri Derneği (GAPSİAD), özel bir otelde sigorta şirketlerinin sorunlarını ve çözüm yollarını konuşmak amacıyla bir basın toplantısı düzenledi. Sigorta acentelerinin katıldığı toplantıya Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) Başkanı Murat Büyükçelebi de katıldı.

Sigorta acentelerinin sorunları ve çözüm yollarının konuşulduğu toplantıdan sonra konuşan GAPSİAD Başkanı İsa Döğmeci, ilkeli, ortak akılı önceleyen, ben değil biz diyebilen, mesleğin kalkınabilmesi içim projeler üreten, temsilde liyakat arayan, sigorta sektöründe yüksek mesleki standartları gerçekleştirmek için mücadele edecek, sigorta şirketlerine ve diğer kurumlara karşı sigorta acentelerinin sosyal ekonomik ve her türlü hakları koruyacak yeni bir dernek kurduklarını söyledi.

Kahvaltılı toplantıya vatandaş ve davetliler katılarak sigortacıların sorunlarının çözüm yollarında fikir ve öneride bulundu.      

(İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler