Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa'da sigortacıların sorunları konuşuldu

Şanlıurfa'da sigortacıların sorunları konuşuldu

Şanlıurfa'da sigorta acentelerini bir çatı altında toplayıp sektörde birlik oluşturma amacıyla düzenlenen toplantıda sigorta acentelerinin sorunları ve sorunların çözümü masaya yatırıldı.

Giriş Tarihi: 5 Eylül 2015 Cumartesi 20:33
Şanlıurfa'da sigortacıların sorunları konuşuldu

Güneydoğu Anadolu Profesyonel Sigorta Acenteleri Derneği (GAPSİAD), özel bir otelde sigorta şirketlerinin sorunlarını ve çözüm yollarını konuşmak amacıyla bir basın toplantısı düzenledi. Sigorta acentelerinin katıldığı toplantıya Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) Başkanı Murat Büyükçelebi de katıldı.

Sigorta acentelerinin sorunları ve çözüm yollarının konuşulduğu toplantıdan sonra konuşan GAPSİAD Başkanı İsa Döğmeci, ilkeli, ortak akılı önceleyen, ben değil biz diyebilen, mesleğin kalkınabilmesi içim projeler üreten, temsilde liyakat arayan, sigorta sektöründe yüksek mesleki standartları gerçekleştirmek için mücadele edecek, sigorta şirketlerine ve diğer kurumlara karşı sigorta acentelerinin sosyal ekonomik ve her türlü hakları koruyacak yeni bir dernek kurduklarını söyledi.

Kahvaltılı toplantıya vatandaş ve davetliler katılarak sigortacıların sorunlarının çözüm yollarında fikir ve öneride bulundu.      

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com