Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa'da Ölüm Bildirim Sistemi

Şanlıurfa'da Ölüm Bildirim Sistemi

Sağlık Bakanlığının Ölüm Bildirim Sistemi ile ilgili genelgesinin ardından Şanlıurfa Sağlık il müdürlüğü 7 gün 24 saat hizmet verecek sabit numaralı telefonu açıkladı.

Giriş Tarihi: 7 Şubat 2013 Perşembe 15:46
Şanlıurfa'da Ölüm Bildirim Sistemi

Şanlıurfa Sağlık il müdürlüğünden yapıan açıkladama şöyle denildi; "Sağlık Bakanlığının Ölüm Bildirim Sistemi ile ilgili 2012/05 No’lu Genelgesinin 4.Maddesinin e) bendinde; “Her ilde vatandaşların sağlık kurumu dışındaki ölüm olaylarını bildirecekleri bir telefon numarası belirlenmeli, vatandaşlara ve bütün yöneticilere ( muhtarlar dahil ) duyurulmalıdır.

Bu telefon numarası 7 gün 24 saat esasıyla ulaşılabilir olmalıdır. Bu numarayı Halk Sağlığı Müdürlükleri belirleyerek ilan edecektir.” denmektedir. İlgili madde uyarınca Halk Sağlığı Müdürlüğümüz bünyesinde 7 gün 24 saat aktif olan 318 73 00 sabit numaralı telefon belirlenmiştir"

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com