Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Şanlıurfa'da muhtaç öğrencilere giysi yardımı yapıldı

Şanlıurfa'da muhtaç öğrencilere giysi yardımı yapıldı

Yardımlarına farklı alanlarda devam eden İnfak Der tarafından , muhtaç öğrencilere giysi yardımında bulunuldu.

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2014 Perşembe 10:45
Şanlıurfa'da muhtaç öğrencilere giysi yardımı yapıldı

Şanlıurfa’da yardım faaliyetlerine devam eden İnfak Der, yaptığı son çalışmayla öğrencilerin yüzünü güldürdü. Muhtaç olarak tespit ettikleri öğrencilere dağıttıkları paketlerin içerisinde üç çeşit giysi ürünü bulunuyordu.

İnfak Der Başkan Yardımcısı Nuray Mermertaş, yaptığı açıklamada, yaklaşık bir yıldır faaliyette olmalarına rağmen, yardım çalışmalarını hızlı bir şekilde ilerletmeye çalıştıklarını belirterek,   “Biz İnfak Der olarak bir yıldır faaliyette olmamıza rağmen çalışmalarımızı hızlı bir şekilde ilerletmeye çalışıyoruz Allah’ın İzniyle. Geçtiğimiz Kurban bayramında yaklaşık dört bin kişilik giysi yardımında bulunduk. Ve şu anda ise, bin kişilik bir öğrenci paketi yardımımız var.” dedi.

Mermertaş konuşmasına, yapacakları yardımların müjdesini vererek, ” Önümüzdeki günlerde de Allah nasip ederse, sekiz bin kişilik bir yardım etkinliğimiz olacaktır. Buna binaen yardım dağıtımlarımıza, gıda ve yakacak odun da eklenecektir. Rabbim tüm hayırseverlerden ve derneğimizde gönüllü olarak çalışan kardeşlerimizden razı olsun ve ecirlerini kat kat versin.” diyerek sözlerine son verdi. (İLKHA)

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

STK’lar Suriye’ye 5 tır yardım gönderdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com