Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Şanlıurfa’da ‘milli ekonomi modelini’ paneli

Şanlıurfa’da ‘milli ekonomi modelini’ paneli

Şanlıurfa Yeni Mesaj Gazetesi temsilciliği tarafından Şanlıurfa’da Prof. Dr. Baydar Baş’ın milli ekonomi modelini’nin anlatıldığı bir panel düzenlendi.

Giriş Tarihi: 17 Mart 2013 Pazar 16:40
Şanlıurfa’da ‘milli ekonomi modelini’ paneli

Medaratörlüğünü Şanlıurfa Yeni Mesaj Gazetesi temsilcisi Mehmet Kirişçi’çinin yaptığı panelde konuşmacı olarak; Yeni Mesaj Gazetesi ve İcmal Dergisi Köşe Yazarı Uğur Kepekçi,  Harran Üniversitesi Makine Müh. Araştırma Görevlisi  Ömer Faruk Yetkin ve  BTP Şanlıurfa İl Başkanı Muzafer Yağmur katıldı.


Prof. Dr. Baydar Baş’ın Rus’ya Parlementosu Duma Meclisinde Milli Ekonomi Modelini Tanıtımının konu aldığı panelde konuşan Panelist Uğur Kepekçi; “Sayın Haydar Başın Rus’ya Parlementosu Duma Meclisinde anlattığı Milli Ekonomi Modelininin üzerine ekonomistleri yaptığı takdir beyanlarının bir kitap oldu. Mecliseteki anlatım büyük takdir gördü. Ama bizdeki medya, Avrupa ve Amerikadan fon’lanan medyamız bu modele ilgisiz. Onlar ilgisiz olabilir ama bu model tüm tarafsız ekonomistler tarafından takdir görüyor” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com