Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa'da Maher Zain Coşkusu

Şanlıurfa'da düzenlenen 8. Uluslararası Halil ibrahim Buluşmaları Kapsamında Rabia Meydanında Konser veren Mahir Zain Şanlıurfalıları Coşturdu.

Şanlıurfa'da Maher Zain Coşkusu
Şanlıurfa'da Maher Zain Coşkusu

VIII. Uluslararası Halil İbrahim Buluşmaları kapsamında  Dünyaca ünlü sanatçı Maher Zain Şanlıurfalılarla Rabia Meydanında buluştu.

 

Şanlıurfalıların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Hatay Büyükşehir Belediyesi Mehteran ekibi sahne aldı. Gösterilerin ardından Şanlıurfa’nın manevi havasını ilahi ve tasavvufi ezgileriyle misafir olan Maher Zain Rabia Meydanında Şanlıurfalılarla buluştu.  Birbirinden güzel ilahi ve tasavvufi ezgileriyle dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşatan Zain'i başlayan sağanak yağmura rağmen vatandaşlar dinlemeye devam ettiler.

 

Etkinlik sonunda Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç Maher Zain ve ekibine teşekkür ederek hediyelerini takdim etti.

Başkan Güvenç Zain’i Makamında Kabul Etti.

Öte yandan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen VIII. Uluslararası Halil İbrahim Buluşmaları kapsamında Şanlıurfa’ya gelen Dünyaca ünlü sanatçı Maher Zain'i Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’i makamında kabul etti.

 

Zain'in Şanlıurfa’yı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Güvenç, davetlerini kırmayıp Peygamberler Şehri Şanlıurfa’ya gelmesinden dolayı teşekkürlerini ifade etti.

 

Maher Zain ise Şanlıurfa’ya gelmekten dolayı memnun olduğu ifade ederek ilerleyen zamanlarda yeniden Şanlıurfa’ya gelmek istediğini söyledi.

 

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
TURGAY KAYA     2014-09-29 Maher Zain,belki de hayatında ilk ve son defa ŞANLI URFA'ya geldi ama bu kalabalık yakışmadı yiğitler diyarına...İnşeALLAH tekrar getirirler..Ayrıca ses sistemi de oldukça kötüymüş..Keşke kendi ekibi getirilmiş olsaydı.Hayırlısı inşeALLAH...measSELAM.
AYŞE     2014-09-28 MAHER ZAİN SENİ SEVİYORUZ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti