Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Şanlıurfa’da kobiler Kümelenme Modeli ile büyüyecek

Şanlıurfa’da kobiler Kümelenme Modeli ile büyüyecek

Ekonomi Bakanlığı KOBİ İşbirliği ve Kümelenme Projesi Danışmanlarından Kıdemli Uzman Barış Cihan Başer ve Uzman Hatice Şafak Ergün Karacadağ Kalkınma Ajansının koordinesiyle geldikleri Şanlıurfa’da Kobilere kümelenme modelini anlattı.

Giriş Tarihi: 10 Ekim 2013 Perşembe 15:35
Şanlıurfa’da kobiler Kümelenme Modeli ile büyüyecek

Tekstil, elektrik makinaları, yapı malzemeleri, kuyumculuk, gıda imalatı, turizm, sulama ekipmanları, tarım makineleri gibi Şanlıurfa'da kümelenme potansiyeli olan sektörlerde iştigal eden firma temsilcilerine yönelik ve Ekonomi Bakanlığı'nın Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Programı (URGE) Destekleri ile Bölgedeki Sektörlerin Destek Programından Yararlanabilmesi için Yol Haritası belirlenmesi konularında gerçekleştirilenbilgilendirme toplantısıŞUTSO’dayapıldı.

Barış Cihan Başer ve Hatice Şafak Ergün kümelenme ve Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi(URGE) destekleri ile ilgili sunum gerçekleştirdi ve sunumun ardından işadamlarının sorularını cevapladı.ŞUTSO Göbeklitepe Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya ŞUTSO Başkanı E.Sabri Ertekin, Meclis Üyeleri, Mehmet Erdem, Ahmet Sambur, Reşat Karadeniz,Mehmet Günak, Karacadağ Kalkınma Ajansı Uzmanlarından Mustafa Elhasoğlu, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Vildan Polat ile işadamları katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ölçü ve Ölçü Aletleri Muayene Yönetmeliği değişti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com