Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Şanlıurfa'da kaç öğretmen ihraç edildi?-işte o rakamlar...

Şanlıurfa'da kaç öğretmen ihraç edildi?-işte o rakamlar...

ŞANLIURFA - 2016-6017 eğitim Öğretim yılı öncesi eğitimde 15 Temmuz darbe girişimi depremi yaşanıyor. Şanlıurfa'da yüzlerce öğretmen ihraç edildi. yüzlecesi için de açığa alınma hadisesi yaşandı. peki kaç öğretmen açığa alındı? kaç öğretmen ihraç edildi? kaç öğretmen hakında soruştuma açıldı?

Giriş Tarihi: 15 Eylül 2016 Perşembe 08:48
Şanlıurfa'da kaç öğretmen ihraç edildi?-işte o rakamlar...

BALİKLİGOL.COM / 2016-6017 eğitim Öğretim yılı öncesi eğitimde 15 Temmuz darbe girişimi depremi yaşanıyor. Şanlıurfa'da yüzlerce öğretmen ihraç edildi. yüzlecesi için de açığa alınma hadisesi yaşandı. peki kaç öğretmen açığa alındı? kaç öğretmen ihraç edildi? kaç öğretmen hakında soruştuma açıldı?

Türkiye geneli Fethullahçı Terör Örgütünden  28 bin 163 öğretmen kanun hükmünde kararname ile Milli eğitim'den ihraç edildi.  Ayrıca 14 bine yakın öğretmenin de soruşturması sürüyor.

Şanlıurfa'da ise 672 öğretmen ihraç edilirken 462 öğretmen ise PKK Terör örgütünden haklarında soruşturma açılarak açığa alındığı bildirildi.

Öğretmen açığının bulunduğu Şanlıurfa'da 2016-2017 Eğitim yılında açığa alınanlarla beraber binlerce sayıya ulaşan bu açık sözleşmeli ve ücretli öğretmenlerle kapatılacağı söyleniyor

www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan MYO’da Eğitim ve Motivasyon Konulu Konferans

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com