Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Şanlıurfa'da İstihdam ve Kariyer Fuarı

Şanlıurfa'da İstihdam ve Kariyer Fuarı

Çalışma ve İş Kurumu Şanlıurfa İl Müdürlüğü, URFİST’13 adıyla II. Şanlıurfa İstihdam Kariyer ve Girişimcilik Fuarı düzenliyor.

Giriş Tarihi: 28 Ekim 2013 Pazartesi 15:03
Şanlıurfa'da İstihdam ve Kariyer Fuarı


Şanlıurfa İŞKUR,  ilkini geçen sene düzenlediği İstihdam Kariyer ve Girişimcilik Fuarının ikincisini 31 Ekim,  1 – 2 Kasım 2013 tarihlerinde Urfa City AVM’de gerçekleştirecek.
Gelişen Şanlıurfa’nın işgücü piyasasını halkına sunma ve işverenler arasındaki etkileşimi artırma, işçi – işveren ilişkisini doğrudan kurabilme amacıyla yapılacak olan İstihdam Kariyer ve Girişimcilik fuarı 3 gün sürecek.
Yoğun bir hazırlık aşamasından geçen  Urfist’ 13’te her kesime hitap eden  konferanslar, paneller yanında  kişisel gelişimi artırıcı seminerler de yer almaktadır.Gençlerin eğitimi ve kariyer gelişimi  için Kişisel Gelişimci  Erdal DEMİRKIRAN 31 Ekim 2013  Perşembe günü saat: 10.00’da  ; Yazar, Şair Kahraman TAZEOĞLU da 1 Kasım 2013 Cuma günü  saat : 19.00’da seminer ve söyleşi gerçekleştirecekler.
Fuarda Şanlıurfa’nın önde gelen firmaları,standlarını kurup katılımcılara kendi  firmalarını tanıtma imkanı bulacak; katılımcılar da iş taleplerini bu firmalara bildirebilecekler.
Urfist’13 hazırlama komitesinin yaptığı açıklamada,  bütün etkinlikler ücretsiz olup tüm Şanlıurfa halkı fuara davetlidir.  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

ÜNLÜ BESTEKAR ABDULLAH BALAK EBEDİYETE UĞURLANDI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com