Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Şanlıurfa’da İSKEP Kapanış Toplantısı Düzenlendi

Şanlıurfa’da İSKEP Kapanış Toplantısı Düzenlendi

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından uygulanan ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin pilot Belediyeler arasında yer aldığı ‘İstihdam için Eğitim ve Koordinasyon Projesi’ İSKEP projesi 2 yıllık çalışmanın ardından düzenlenen programla sona erdi.

Giriş Tarihi: 13 Ekim 2016 Perşembe 15:53
Şanlıurfa’da İSKEP Kapanış Toplantısı Düzenlendi

 

Şanlıurfa Nevali Hotel'de gerçekleştirilen programa; Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mahmut Kırıkçı, İSKEP Ekip Lideri Paulo Pedroso, İSKEP Teknik Destek Ekipi ve Proje Takım liderleri katıldı.

Dezavantajlı bireylerin İstihdamına katkı sağlaması, engelli bireylerin yaşama tutunması, madde bağımlılığı ve bir çok konuta çalışma yürütülen İSKEP Projesi Avrupa Birliği ve Türkiye Belediyeler Birliği tarafından finansa edildi.

Projenin amacını ve Şanlıurfa'da gerçekleştirilen çalışmalara değinen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mahmut Kırıkçı, "Büyükşehir Belediyesi olarak İSKEP Projesi kapsamında bir çok çalışmalar yaptık. Yoksul aileler, engelli vatandaşlar, hapisten yeni çıkmış insanlar ve bir çok dalda çalışmalar yaptık. Bu gün burada İSKEP Projemizi sonlandırırken bu proje ile yapılan çalışmaların devamını getirmek için elimizden gelen bütün özveriyi sağlayacağız. Bu çalışmada emek veren tüm arkadaşları kutluyorum" şeklinde konuştu.

İSKEP Ekip Lideri Paulo Pedroso ise, "Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti oraklaşa düzenlediği projenin istenilen verimde gittiğine dikkat çekerek, projelerimiz kapsamında en büyük özveriyi gösteren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyorum. Burada yapmış olduğumuz çalışmaları ilerleyen günlerde Avrupa'da düzenlenecek olan kongrelerde anlatıp örnek olmasını sağlayacağız" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihayet Eyüp Nebi makamına el attılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com