Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Şanlıurfa’da İngiltere’de tanıtılıyor

Şanlıurfa’da İngiltere’de tanıtılıyor

Şanlıurfa, Uluslararası nitelikte ve Dünya’nın en büyük turizm fuarı olarak bilinen World Travel Marketing (WTM)’de Vali Celalettin Güvenç başkanlığında tanıtılıyor.

Giriş Tarihi: 5 Kasım 2013 Salı 14:10
Şanlıurfa’da İngiltere’de tanıtılıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen turizm fuarında oluşturulan 1000 m2’lik Türkiye standında Şanlıurfa’ya da yer ayrıldı. Oluşturulan Şanlıurfa standını ilk gününde Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik ve Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen de ziyaret etti.

Fuar’da Şanlıurfa’nın tanıtımında Göbeklitepe ön planda tutulurken, Şanlıurfa ile Göbeklitepe’yi Türkçe ve İngilizce anlatan broşür, VCD ve DVD’ler ziyaretçilere dağıtıldı. Özellikle Göbeklitepe’nin yakın zamanda İngiliz basınında sıkça yer bulmasından dolayı Şanlıurfa standı ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Büyük bir turizm marketi haline gelen WTM fuarında 184 ülke temsil edilirken, Şanlıurfa da WTM fuarı ile uluslararası bir fuarda tanıtıldı.

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in de katıldığı ve 4-7 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuara Vali Celalettin Güvenç’in başkanlığında katılan Şanlıurfa heyetinde; Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sabri Ertekin ve Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya da yer aldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com