Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa'da hastalar hastane içinde akülü araç ile taşınıyor

Şanlıurfa Eğitim ve araştırma hastanesinde, yaşlı, engelli ve yürümekte zorlanan hastalar için 4 adet akülü taşıma aracı alındı.

Şanlıurfa'da hastalar hastane içinde akülü araç ile taşınıyor
Şanlıurfa'da hastalar hastane içinde akülü araç ile taşınıyor admin

Şanlıurfa Eğitim ve araştırma hastanesi idari mali işler ile sağlık otelciliği müdürlüğü ortak koordinesinde Şanlıurfa’daki hiçbir hastanede olmayan akülü sistem tekerlekli sandalye hizmeti vatandaşın hizmetine sunuldu.


Şanlıurfa Eğitim ve araştırma hastanesi Başhekimi ve yöneticisi Uzm. Dr. Faruk GÜNAK, çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada 110 bin metrekare alan  ve 850 yatak kapasite gibi geniş bir alana sahip olan hastanemiz olduğunu  belirterek şunları kaydetti:
"idari mali işler ile sağlık otelciliği müdürlüğü ortak koordinesinde Şanlıurfa’daki hastanelerde olmayan yalnızca Şanlıurfa eğitim ve araştırma hastanesine toplamda 4 adet akülü hasta taşıma aracı alındı. Bu araçlar danışma, acil servis ve yataklı servislerde hizmet vermektedir. Yaşlı ve yürümekte zorlanan hastalarımıza konforlu ve güvenli bir şekilde hizmet vermenin mutluluğu ile akülü hasta taşıma araçlarıyla hastalarımızın polikliniklere, yataklı servislere ve acil servise transferleri yapılmaktadır."

Şanlıurfa eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaptığı çalışmalar ile Amaçlarının daha kaliteli hizmet vermek olduğunu belirten Hastane Başhekimi ve Yöneticisi Uz Dr. Faruk GÜNAK, "Hastalarımıza daha kaliteli ve uygun ortamlarda hizmet sunmayı görev bilinci içerisinde Başlatmış olduğumuz uygulama ile Yaşlı ve yürümekte zorlanan hastalarımıza daha hızlı muayene ve tedavi imkânı sağlamamış olacağız dedi.

Şanlıurfa Eğitim ve araştırma hastanesi hastalar akülü araç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle