Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Spor ŞANLIURFA'DA HAFTANIN SPOR MÜSABAKALARI

ŞANLIURFA'DA HAFTANIN SPOR MÜSABAKALARI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, ilimizde bu hafta gerçekleştirilecek olan spor müsabakaları aşağıya çıkarılmıştır.

Giriş Tarihi: 9 Şubat 2012 Perşembe 15:50
ŞANLIURFA'DA HAFTANIN SPOR MÜSABAKALARI



TARİHİ    GÜNÜ    SAATİ    FAALİYETİN ADI    TÜRÜ    YERİ
BASKETBOL YEREL LİG          
10/2/2012    CUMA    17.00    Yeni Hal Sk-Harran Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
10/2/2012    CUMA    18:30    Süleymaniye Sk-Bağlarbaş Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
11/2/2012    CUMARTESİ    10.00    Bağmancı Sk - Harran Sk    Genç Bayan    Atatürk Spor Salonu
11/2/2012    CUMARTESİ    11:30    Anadolu Gençlik Sk - Urfa Lisesi Sk    Genç Erkek A    Atatürk Spor Salonu
11/2/2012    CUMARTESİ    13.00    Harran Sk - Murat Koleji Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
11/2/2012    CUMARTESİ    14.00    Bağlarbaşı Sk - Coşanlar Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
12/2/2012    PAZAR    10.00    Harran Sk - Yeni Gençlik Sk    Genç Bayan    Atatürk Spor Salonu
12/2/2012    PAZAR    11:30    Süleymaniye Sk-Yenihal Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
13/2/2012    PAZARTESİ    17:00    Yeni Gençlik Sk - İdmanyurdu Sk    Genç Erkek A    Atatürk Spor Salonu
13/2/2012    PAZARTESİ    18:30    Şanlıata Sk - Gelişim Sk    Genç Erkek A    Atatürk Spor Salonu
14/2/2012    SALI    17:30    Bağlarbaşı Sk - Yenişehir Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
14/2/2012    SALI    18:30    Süleymaniye Sk - Murat Koleji Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
15/2/2012    ÇARŞAMBA    17:00    Anadolu Gençlik Sk - Bağmancı Sk    Genç Erkek A    Atatürk Spor Salonu
16/2/2012    PERŞEMBE    17:00    Yenihal Sk - Çoşanlar Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
16/2/2012    PERŞEMBE    18:30    Süleymaniye Sk - Harran Sk    Genç Erkek B    Atatürk Spor Salonu
VOLEYBOL          
12/2/2012    PAZAR    14.00    Halepli Bahçe Karşıyaka Sk-Antakya Belediye Sk    Aroma ligi    Atatürk Spor Salonu

Amatör Lig Müsabaka Programı

TARİH    
GÜNÜ

SAAT


KARŞILAŞAN TAKIMLAR


KATEGORİSİ


YERİ
11.02.2012    Cumartesi    11.00    Çamlıdere-Ş.urfa spor    U 16 Liği    Arena 1 Nolu Saha
11.02.2012    Cumartesi    12.30    Hilvan spor-A.kale Tarım     U 16 Liği    Arena 1 Nolu Saha
11.02.2012    Cumartesi    14.30    D.S.İ spor-Ş.urfa spor     U 19 Liği    Arena 1 Nolu Saha
11.02.2012    Cumartesi    11.00    Ş.urfa spor-Bağlarbaşı spor     U 14 Liği    Arena 2 Nolu Saha
11.02.2012    Cumartesi    12.30    K.köprü Bld-A.kale Tarım     U 14 Liği    Arena 2 Nolu Saha
11.02.2012    Cumartesi    14.30    Tarım spor-Bağlarbaşı     U 19 Liği    Arena 2 Nolu Saha
11.02.2012    Cumartesi    10.30    Bağmancı spor-Esnaf spor     İkinci Amatör    Yenice 2 Nolu Saha
11.02.2012    Cumartesi    12.30    Eyyüp spor-63 Emin ğücü     İkinci Amatör    Yenice 2 Nolu Saha
11.02.2012    Cumartesi    14.30    İl Özel İdaresi-Kendir spor     U 19 Liği    Yenice 2 Nolu Saha
11.02.2012    Cumartesi    14.00    Yıldırım ğücü-Karacadağ     İkinci Amatör    Yenice 1 Nolu Saha
11.02.2012    Cumartesi    14.00    Birecik Kelaynak-Yeni Harran     Birinci Amatör    Birecik İlçe Stadı
11.02.2012    Cumartesi    14.00    C.pınar Bld-Anka spor     İkinci Amatör    C.pınar İlçe Stadı
12.02.2012    Pazar    10.30    İdman yurdu-Bağlarbaşı     İkinci Amatör    Yenice 2 Nolu Saha
12.02.2012    Pazar    12.30    Keçe spor-Güven spor     Birinci Amatör    Yenice 2 Nolu Saha
12.02.2012    Pazar    14.30    Kendir spor-M.Kemal Lisesi     Birinci Amatör    Yenice 2 Nolu Saha
12.02.2012    Pazar    12.00    Ş.urfa İ.E-Diyarbakır İ.E    İşitme Engelliler    Yenice 1 Nolu Saha
12.02.2012    Pazar    14.00    Bozova ğücü-Yenihal spor    Birinci Amatör    Bozova İlçe Stadı
12.02.2012    Pazar    14.00    C.pınar Demir-V.şehir Sanayi    Birinci Amatör    C.pınar İlçe Stadı
12.02.2012    Pazar    14.00    Suruç Bld-Çamlıdere    Birinci Amatör    Suruç İlçe Stadı
12.02.2012    Pazar    12.00    V.şehir Bld-Tarım spor    Birinci Amatör    V.şehir İlçe Stadı
12.02.2012    Pazar    12.00    Anadolu Gençlik-Ş.urfa spor    Süper Amatör    Arena 1 Nolu Saha
12.02.2012    Pazar    14.30    D.S.İ spor-V.şehir Başak    Süper Amatör    Arena 1 Nolu Saha
12.02.2012    Pazar    14.00    Karşıyaka-A.kale Tarım    Süper Amatör    Arena 2 Nolu Saha
12.02.2012    Pazar    14.30    V.şehir Gap-Hilvan spor    Süper Amatör    V.şehir İlçe Stadı
12.02.2012    Pazar    14.00    Birecik Bld-C.pınar Tigem    Süper Amatör    Birecik İlçe Stadı
12.02.2012    Pazar    13.30    Siverek Bld-Malatya spor    BAL LİĞİ    Siverek İlçe Stadı
Kritik maçlar:           D.S.İ spor-V.şehir Başak                          
GAP spor-Hilvan spor                   
D.S.İ spor-Ş.urfaspor                                                              
İl Özel idaresi-Kendir spor
Tarım spor-Bağlarbaşı
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com