Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Spor Şanlıurfa'da haftanın maç programı şöyle

Şanlıurfa'da haftanın maç programı şöyle

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Şanlıurfa’da bu hafta gerçekleştirilecek olan spor müsabakaları şöyle;

Giriş Tarihi: 25 Ocak 2012 Çarşamba 16:18
Şanlıurfa'da haftanın maç programı şöyle



















TARİHİ           GÜNÜ SAATİ FAALİYETİN ADI     TÜRÜ  YERİ

BASKETBOL YEREL LİG

CUMA 17:00   Murat Koleji Sk - Çoşanlar Sk            Genç Erkek B  Atatürk Spor Salonu

CUMA 18:30   Bağmancı Sk - Şanlıata Sk      Genç Erkek A Atatürk Spor Salonu

CUMARTESİ  10:00   Harran Sk - bağlarbaşı Sk       Küçük Erkek   Atatürk Spor Salonu

CUMARTESİ  11:30   Harran Sk - bağmancı Sk        Genç Bayan    Atatürk Spor Salonu

CUMARTESİ  13:00   Yenişehir Sk - Yeni Gençlik   Genç Bayan    Atatürk Spor Salonu

CUMARTESİ  14:30   Yeni gençlik - Gelişim Sk       Genç Erkek A Atatürk Spor Salonu

PAZAR09:00  Harran Sk - Murat Koleji Sk (A)         Küçük Erkek   Atatürk Spor Salonu

PAZAR10:30  Süleymaniye Sk - Bağlarbaşı Sk         Küçük Erkek   Atatürk Spor Salonu

PAZARTESİ    17:00   Bağlarbaşı Sk - Yeni Hal Sk    Genç Erkek B  Atatürk Spor Salonu

PAZARTESİ    18:30   Harran Sk - Çoşanlar Sk         Genç Erkek B  Atatürk Spor Salonu

SALI    17:00   Anadolu Gençlik Sk - İdmanyurdu Sk           Genç Erkek A Atatürk Spor Salonu

ÇARŞAMBA   17:00   Yenişehir Sk - murat Koleji Sk           Genç Erkek B  Atatürk Spor Salonu

ÇARŞAMBA   18:30   Bağmancı Sk - Gelişim  Sk     Genç Erkek A Atatürk Spor Salonu

PERŞEMBE     17:00      Şanlıata Sk - İdmanyurdu Sk           Genç Erkek A Atatürk Spor Salonu

PERŞEMBE     18:30       Yeni gençlik - Urfa Lisesi Sk          Genç Erkek A Atatürk Spor Salonu





BASKETBOL TEK. SANDALİYE

PAZAR           13.00   Ş.Urfa Engelliler-İzmir Büyükşehir Beld.Engelliler    Süper lig          Atatürk Spor Salonu



Amatör Lig Müsabaka Programı

C.ertesi            11.00   D.S.İ spor-A.kale Tarım          Süper Amatör  Yenice  2 Nolu

C.ertesi            13.00   Anadolu gençlik-V.şehir Başak          Süper Amatör  Yenice  2 Nolu

C.ertesi            15.00   K.köprü Bld-C.pınar Tigem    Süper Amatör  Yenice  2 Nolu

C.ertesi            13.30   V.şehir Gap-Karşıyaka           Süper Amatör  V.şehir İlçe Stadı

C.ertesi            13.30   Bireceik Bld-Hilvan spor        Süper Amatör  Birecik İlçe Stadı

C.ertesi            13.30   Suruç  Gençil-Güven spor      Birinci Amatör            Suruç İlçe Stadı

C.ertesi            10.00   63 Emin gücü-Ankaspor         İkinci Amatör  Yenice 1 Nolu

C.ertesi            12.00   Yıldırım spor-Baglarbaşı         İkinci Amatör  Yenice 1 Nolu

C.ertesi            14.00   İdman yurdu-Reha gençlik     İkinci Amatör  Yenice 1 Nolu

C.ertesi            17.00   Eyyüp spor-Telekom  İkinci Amatör  Yenice  2 Nolu

C.ertesi            13.30   Siverek Bld-Maraş Bld            BAL Ligi         Siverek  ilçe stadı

C.ertesi            13.30   C.pınar Bld-Bagmancı spor     İkinci Amatör  C.pınar İlçe Stadı

C.ertesi            13.30   Bozava gcü-Çamlıdere                       Birinci Amatör            Bozova İlçe Stadı

Pazar   13.30   Suruç Bld-C.pınar Demir        Birinci Amatör            Suruç İlçe Stadı

Pazar   12.00   M.Kemal Lisesi-V.şehir Sanayi          Birinci Amatör            Siverek İlçe Stadı

Pazar   14.00   Karacadağ-Esnaf spor İkinci Amatör  Siverek İlçe Stadı

Pazar   13.30   V.şehir Bld-Yeni Harran         Birinci Amatör            V.şehir İlçe Stadı

Pazar   13.30   Birecik Kelaynak-Keçe spor   Birinci Amatör            Birecik İlçe Stadı

Pazar   10.30   Kendir spor-Yenihal spor       Birinci Amatör            Yenice  2 Nolu

Pazar   12.30   Edessa 7 Yıldız-Siverek Bld     U 17 Ligi       Yenice  2 Nolu

Pazar   14.00   Başak spor-Reha Gençlik spor             U 17 Ligi       Yenice  2 Nolu

Pazar   12.00   Ş.urfa İ.E-Osmaniye İ.E          İşitme Engelliler          Yenice  1 Nolu

Çarşamba12.30           Edessa 7 Yıldız-Hilvan spor     U 16 Ligi       Yenice  2 Nolu

Çarşamba14.00           Çamlıdere-A.kale Tarım           U 16 Ligi       Yenice  2 Nolu

Çarşamba12.30           Baglarbaşı-A.kale Tarım           U 14 Ligi       11 Nisan Stadı

Çarşamba14.00           Edessa 7 Yıldız-Ş.urfa spor      U 14 Ligi       11 Nisan Stadı

Cuma   10.30   Ş.urfa spor-İl Özel İdare           U 19 Ligi       Yenice  2 Nolu

Cuma   12.30   Kendir spor-Tarım spor            U 19 Ligi       Yenice  2 Nolu

Cuma   14.30   Baglarbaşı spor-D.S.İ spor        U 19 Ligi       Yenice  2 Nolu



Kritik maçlar: -Anadolu Gençlik-V.şehir Başak
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da düzenlenen Voleybol Gençler B Katagorisi Şampiyonu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com