Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa'da Haftanın Amatör Maçları

Şanlıurfa'da U 19, Süper Amatör 1. Amatör ve BAL Ligi maçları takvimi açıkladı. İşte haftanın maç listesi;

Şanlıurfa'da Haftanın Amatör Maçları
Şanlıurfa'da Haftanın Amatör Maçları

 

GÜNÜ

 

 

 

 

04.10.2013

Cuma

15.00

Birecik bld

Kelaynak spor

U-19 Ligi

Birecik İlçe stadı

04.10.2013

Cuma

14.30

Suruç bld

Hilvan spor

U-19 Ligi

Suruç  ilçe stadı

04.10.2013

Cuma

12.30

V.şehirBld

Başak spor

U-19 Ligi

V.şehir  ilçe stadı

04.10.2013

Cuma

14.30

C.pınarTigem

C.Pınar Demir

U-19 Ligi

V.şehir  ilçe stadı

04.10.2013

Cuma

15.00

M.Kemal lisesi

Siverek Bld spor

U-19 Ligi

Siverek ilçe stadı

04.10.2013

Cuma

16.00

Özkarakeçili spor

Bağlarbaşı

U-19 Ligi

Arena 1 nolu saha

04.10.2013

Cuma

18.00

Edessa7yıldız

Telekom spor

U-19 Ligi

Arena 1 nolu saha

04.10.2013

Cuma

20.00

Anadolu Gençlik

İdman yurdu

U-19 Ligi

Arena 1 nolu saha

04.10.2013

Cuma

17.00

Gençlerbirliği

Yıldırım gücü

U-19 Ligi

Arena 2 nolu saha

04.10.2013

Cuma

19.00

Güven spor

Polisgücü

U-19 Ligi

Arena 1 nolu saha

04.10.2013

Cuma

16.00

Eyyüp spor

Tarım spor

U-19 Ligi

Yenice 2 nolu saha

04.10.2013

Cuma

18.00

Harran spor

İl özel idare spor

U-19 Ligi

Yenice 2 nolu saha

04.10.2013

Cuma

20.00

11 Nisan spor

Bağmancı spor

U-19 Ligi

Yenice 2 nolu saha

04.10.2013

Cuma

15.00

D.S.i Spor

Kendir spor

U-19 Ligi

Yenice 1 nolu saha

05.10.2013

Cumartesi

12.30

Siverek bld

Başak spor

Süper Amatör

Siverek ilçe stadı

05.10.2013

Cumartesi

14.30

M.Kemal Lisesi

Kelaynak spor

Süper Amatör

Siverek ilçe stadı

05.10.2013

Cumartesi

14.30

Suruç Bld

Suruç Gençlik

Süper Amatör

Suruç  ilçe stadı

05.10.2013

Cumartesi

14.30

Bozovagücü

Keçe spor

Birinci Amatör

Bozova  ilçe stadı

05.10.2013

Cumartesi

14.30

C.PınarBld

Güven spor

Birinci Amatör

V.şehir  ilçe stadı

05.10.2013

Cumartesi

14.30

Hilvan spor

Bağmancı spor

Birinci Amatör

Hilvan İlçe stadı

05.10.2013

Cumartesi

14.30

Yeni Harran spor

V.ŞehirGap

Birinci Amatör

Harran ilçe stadı

 

05.10.2013

Cumartesi

14.00

Reha Gençlik

Çamlıdere

Birinci Amatör

Arena 1 nolu saha

05.10.2013

Cumartesi

16.00

Bağlarbaşı

Eyyüp spor

Birinci Amatör

Arena 1 nolu saha

05.10.2013

Cumartesi

18.00

Anadolu Gençlik

Yeni hal spor

Birinci Amatör

Arena 1 nolu saha

05.10.2013

Cumartesi

15.00

Kendir spor

11 Nisan spor

Birinci Amatör

Arena 2 nolu saha

05.10.2013

Cumartesi

13.00

İl Özel idare spor

D.S.İ spor

Süper Amatör

Yenice 2 nolu saha

05.10.2013

Cumartesi

15.00

İdmanyurdu

V.Şehirbld spor

Birinci Amatör

Yenice 2 nolu saha

05.10.2013

Cumartesi

14.00

Karşıyaka

C.pınar Demir

Birinci Amatör

Yenice 1 nolu saha

06.10.2013

Pazar

16.00

Birecik bld

Şehit Kamil bld spor

Bal ligi

Birecik İlçe stadı

 

GÜNÜ

 

 

 

 

04.10.2013

Cuma

15.00

Birecik bld

Kelaynak spor

U-19 Ligi

Birecik İlçe stadı

04.10.2013

Cuma

14.30

Suruç bld

Hilvan spor

U-19 Ligi

Suruç  ilçe stadı

04.10.2013

Cuma

12.30

V.şehirBld

Başak spor

U-19 Ligi

V.şehir  ilçe stadı

04.10.2013

Cuma

14.30

C.pınarTigem

C.Pınar Demir

U-19 Ligi

V.şehir  ilçe stadı

04.10.2013

Cuma

15.00

M.Kemal lisesi

Siverek Bld spor

U-19 Ligi

Siverek ilçe stadı

04.10.2013

Cuma

16.00

Özkarakeçili spor

Bağlarbaşı

U-19 Ligi

Arena 1 nolu saha

04.10.2013

Cuma

18.00

Edessa7yıldız

Telekom spor

U-19 Ligi

Arena 1 nolu saha

04.10.2013

Cuma

20.00

Anadolu Gençlik

İdman yurdu

U-19 Ligi

Arena 1 nolu saha

04.10.2013

Cuma

17.00

Gençlerbirliği

Yıldırım gücü

U-19 Ligi

Arena 2 nolu saha

04.10.2013

Cuma

19.00

Güven spor

Polisgücü

U-19 Ligi

Arena 1 nolu saha

04.10.2013

Cuma

16.00

Eyyüp spor

Tarım spor

U-19 Ligi

Yenice 2 nolu saha

04.10.2013

Cuma

18.00

Harran spor

İl özel idare spor

U-19 Ligi

Yenice 2 nolu saha

04.10.2013

Cuma

20.00

11 Nisan spor

Bağmancı spor

U-19 Ligi

Yenice 2 nolu saha

04.10.2013

Cuma

15.00

D.S.i Spor

Kendir spor

U-19 Ligi

Yenice 1 nolu saha

05.10.2013

Cumartesi

12.30

Siverek bld

Başak spor

Süper Amatör

Siverek ilçe stadı

05.10.2013

Cumartesi

14.30

M.Kemal Lisesi

Kelaynak spor

Süper Amatör

Siverek ilçe stadı

05.10.2013

Cumartesi

14.30

Suruç Bld

Suruç Gençlik

Süper Amatör

Suruç  ilçe stadı

05.10.2013

Cumartesi

14.30

Bozovagücü

Keçe spor

Birinci Amatör

Bozova  ilçe stadı

05.10.2013

Cumartesi

14.30

C.PınarBld

Güven spor

Birinci Amatör

V.şehir  ilçe stadı

05.10.2013

Cumartesi

14.30

Hilvan spor

Bağmancı spor

Birinci Amatör

Hilvan İlçe stadı

05.10.2013

Cumartesi

14.30

Yeni Harran spor

V.ŞehirGap

Birinci Amatör

Harran ilçe stadı

 

05.10.2013

Cumartesi

14.00

Reha Gençlik

Çamlıdere

Birinci Amatör

Arena 1 nolu saha

05.10.2013

Cumartesi

16.00

Bağlarbaşı

Eyyüp spor

Birinci Amatör

Arena 1 nolu saha

05.10.2013

Cumartesi

18.00

Anadolu Gençlik

Yeni hal spor

Birinci Amatör

Arena 1 nolu saha

05.10.2013

Cumartesi

15.00

Kendir spor

11 Nisan spor

Birinci Amatör

Arena 2 nolu saha

05.10.2013

Cumartesi

13.00

İl Özel idare spor

D.S.İ spor

Süper Amatör

Yenice 2 nolu saha

05.10.2013

Cumartesi

15.00

İdmanyurdu

V.Şehirbld spor

Birinci Amatör

Yenice 2 nolu saha

05.10.2013

Cumartesi

14.00

Karşıyaka

C.pınar Demir

Birinci Amatör

Yenice 1 nolu saha

06.10.2013

Pazar

16.00

Birecik bld

Şehit Kamil bld spor

Bal ligi

Birecik İlçe stadı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı