Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Spor ŞANLIURFA'DA HAFTALIK SPOR MÜSABAKALARI

ŞANLIURFA'DA HAFTALIK SPOR MÜSABAKALARI

Şnlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, ilimizde bu hafta gerçekleştirilecek olan spor müsabakaları aşağıya çıkarılmıştır.

Giriş Tarihi: 6 Ocak 2012 Cuma 22:05
ŞANLIURFA'DA HAFTALIK SPOR MÜSABAKALARI


TARİHİ    GÜNÜ    SAATİ    FAALİYETİN ADI    TÜRÜ    YERİ
BASKETBOL YEREL LİG          
7/1/2012    CUMARTESİ    09.00    Süleymaniye SK - Murat koleji A    Küçük Erkek    Atatürk Spor Salonu
7/1/2012    CUMARTESİ    10:30    Bağlarbaşı SK - Gelişim A    Küçük Erkek    Atatürk Spor Salonu
7/1/2012    CUMARTESİ    15:00    Murat Koleji SK - Gelişim SK    Yıldız Erkek A    Atatürk Spor Salonu
7/1/2012    CUMARTESİ    16:30    Urfa lisesi SK - Şanlıata SK    Yıldız Erkek B    Atatürk Spor Salonu
8/1/2012    PAZAR    09:00    süleymaniye SK - Harran SK    Küçük Erkek    Atatürk Spor Salonu
8/1/2012    PAZAR    10:30    Bağlarbaşı SK - Gelişim B    Küçük Erkek    Atatürk Spor Salonu
8/1/2012    PAZAR    12:00    Gelişim A - Murat Koleji A    Küçük Erkek    Atatürk Spor Salonu
8/1/2012    PAZAR    13:30    Yeni Gençlik SK - Harran SK    Yıldız Bayan    Atatürk Spor Salonu
8/1/2012    PAZAR    15:00    Urfa lisesi SK - Çoşanlar SK    Yıldız Erkek B    Atatürk Spor Salonu
9/1/2012    PAZARTESİ    17:00    Şanlıata SK - Anadolu Gençlik SK    Yıldız Erkek B    Atatürk Spor Salonu
10/1/2012    SALI    17:00    Bağmancı SK - Urfa Lisesi SK    Genç Erkek A    Atatürk Spor Salonu
11/1/2012    ÇARŞAMBA    17:00    A-1    -    B-2    Yıl.Erk.Yarı Finl    Atatürk Spor Salonu
11/1/2012    ÇARŞAMBA    18:30    B-1    -    A-2    Yıl.Erk.Yarı Finl    Atatürk Spor Salonu
12/1/2012    PERŞEMBE    17:00    Gelişim SK - Anadolu Gençlik SK    Genç Erkek A    Atatürk Spor Salonu
12/1/2012    PERŞEMBE    18:30    Şanlıata SK -  Yeni Gençlik SK    Genç Erkek A    Atatürk Spor Salonu
BASKETBOL TEK. SANDALİYE          
7/1/2012    CUMARTESİ    13.00    Ş.Urfa Engelli- KKTC Turkcel Eng.    SÜPER LİG    Atatürk Spor Salonu


Amatör Lig Müsabaka Programı

TARİH    
GÜNÜ

SAAT


KARŞILAŞAN TAKIMLAR


KATEGORİSİ


YERİ
07.01.2012    Cumartesi    11.00    K.Köprü Bld-Edessa 7 Yıldız    U 14 liği    11 Nisan stadı
07.01.2012    Cumartesi    12.30    Ş.Urfaspor-A.Kale Tarım    U 14 liği    11 Nisan stadı
07.01.2012    Cumartesi    14.00    Edessa 7 Yıldız-Bağlarbaşı    U 17 liği    11 Nisan stadı
07.01.2012    Cumartesi    13.30    Siverek Bld-V.Şehir Gap    U 19 liği    Siverek ilçe stadı
07.01.2012    Cumartesi    12.00    Kendirspor-Karşıyaka    U 19 liği    Yenice 1 nolu saha
07.01.2012    Cumartesi    14.00    DSİ spor-Bağmancıspor    U 19 liği    Yenice 1 nolu saha
07.01.2012    Cumartesi    10.00    Eyyüpspor-Ş.Urfaspor    U 19 liği    Yenice 2 nolu saha
07.01.2012    Cumartesi    12.00    İdmanyurdu-Yeni Harran    U 19 liği    Yenice 2 nolu saha
07.01.2012    Cumartesi    14.00    Harranspor-Hilvanspor    U 16 liği    Yenice 2 nolu saha
07.01.2012    Cumartesi    16.00    Anadolu Gençlik-Bağlarbaşı    U 19 liği    Yenice 2 nolu saha
07.01.2012    Cumartesi    13.00    V.Şehir Başak-C.Pınar Tigem    Süper Amatör    V.Şehir ilçe stadı
08.01.2012    Pazar    11.00    Edessa 7 Yıldız-Ş.Urfaspor    U 15 liği    11 Nisan stadı
08.01.2012    Pazar    12.30    Ş.Urfaspor-Edessa 7 Yıldız    U 16 liği    11 Nisan stadı
08.01.2012    Pazar    14.00    Bağmancıspor-Çamlıdere    U 16 liği    11 Nisan stadı
08.01.2012    Pazar    10.00    Polisgücü-İl Özel İdaresi    U 19 liği    Yenice 2 nolu saha
08.01.2012    Pazar    12.00    Siverek Bld-Reha Gençlik    U 17 liği    Yenice 2 nolu saha
08.01.2012    Pazar    14.00    Karşıyaka-Anadolu Gençlik    Süper Amatör    Yenice 2 nolu saha
08.01.2012    Pazar    13.30    V.Şehir Gap-Birecik Bld    Süper Amatör    V.Şehir ilçe stadı
08.01.2012    Pazar    13.30    Hilvanspor-Ş.Urfaspor    Süper Amatör    Hilvan ilçe stadı
08.01.2012    Pazar    13.30    A.Kale Tarım-K.Köprü Bld    Süper Amatör    A.Kale ilçe stadı
08.01.2012    Pazar    10.00    Keçespor-Esnafspor    U 19 liği    Yenice 1 nolu saha
08.01.2012    Pazar    12.00    Ş.Urfa İşt.Eng-D.Bakır İşt.Eng.    İşitme Engelliler    Yenice 1 nolu saha
08.01.2012    Pazar    14.00    Güvenspor-C.Pınar Tigem    U 19 liği    Yenice 1 nolu saha
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com