Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa'da Grup Yürüyüş Heyecanı

Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde Şanlıurfalılara unutulmaz bir gece yaşatan Grup Yürüyüş konseri yoğun ilgi gördü.

Şanlıurfa'da Grup Yürüyüş Heyecanı
Şanlıurfa'da Grup Yürüyüş Heyecanı admin

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kültür sanat şube müdürlüğü tarafından düzenlenen ramazan  etkinlikleri kapsamında Grup Yürüyüş, vatandaşlarla buluştu. 

Yoğun katılımın sağlandığı geceye Büyükşehir Belediyesi  Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar , Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Cuma Ağaç, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, şube müdürleri ve vatandaş katıldı.

Düzenlenen etkinlikte sahne alan Grup Yürüyüş söylediği ilahi ve ezgilerle katılanlara güzel bir gece yaşattı. Vatandaşlar  gecede söylenen ilahiler ve ezgilerle keyifli dakikalar yaşarken, Programda Grup Yürüyüş, birbirinden güzel eserleri ile vatandaşların da eşlik ettiği ilahilerle unutulmaz bir gece yaşattı. Büyükşehir Belediyesi  Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar , Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Cuma Ağaç, katılımlarından dolayı konuk sanatçılara günün anısına hediyeler verdi.

Ramazan ayının manevi iklimine uygun programlarla Büyükşehir Belediyesi vatandaşları buluşturduğunu ifade eden Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar, katılımlarından dolayı vatandaşa teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesinin manevi duygularla dolu böyle bir organizasyon yaptığı için memnuniyetini belirten AK Parti İl Başkan Yardımcı Cuma Ağaç, Büyükşehir belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür etti.

Şanlıurfa'da Grup Yürüyüş Grup Yürüyüş urfada Grup Yürüyüş urfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı