Advert
Advert
Advert

Şanmar'dan Bakan Fikri Işık'a teşekkür

Şanlıurfa'da Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için çalışma başlatan Bakan Fikri Işık'a Şanlıurfa marketler zinciri ŞANMAR'dan teşekkür geldi.

Şanmar'dan Bakan Fikri Işık'a teşekkür
Şanmar'dan Bakan Fikri Işık'a teşekkür

Şanlıurfa'nın tarım kenti olmasından dolayı gıda ihtisas organize sanayinin kurulmasının elzem olduğunu belirten ŞANMAR yönetim kurulu başkanı Halit Taşdönderen; "Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın 'Şanlıurfa'da Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için çalışma başlatıyoruz. Niye? Çünkü sanayicilerimiz bu konuda bizden yer istiyor. Biz de bu konuda bütün gücümüzle çalışıyoruz' ddiyerek hükümetin yapacak yatırımından dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

Gıdanın gelişmiş ülkelerde silah olarak kullanıldığını belirten Taşdönderen: "Hükümetin gıda konusunda Şanlıurfa'da yapacağı bu yatırım aynı zamanda Şanlıurfa'da markaların çıkmasını da sağlayacak. Hükümetin böyle güzel uygulamaların ve yatırımların sayısı çoktur. Ancak gıda konusunda yapılacak yatırım daha da önemlidir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu şahsında tüm hükümete teşekkür ederim" dedi.

Haber : Ömer ASLAN / www.balikligol.com 

Şanmar Bakan Fikri Işık Halit Taşdönderen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sinan kocabeyli     2016-02-27 aynen ibrahim arkadaş allah ak partisi başımızdan eksik etmesin bölge halkı olarakta şanmar gibi yerli sermayelerin eksikliğini vermesin bu şehrin bir çok kişiye ekmek kapısı olmuştur...
ibrahim şahin     2016-02-27 imalat haricindeki istihdam sağlayan şahıs ve şirketlere teşvik verilmeli, sadece imalatla sınırlı kalması haksızlık...
MEHMET KARAGÖZ     2016-02-27 Şanmar marketler zincirinin türkiyeye bakış açısı ak partinin türkiyeye bakış açısı ile eş değerdir çünkü her ikiside bu ülkenin ekonomi ve farahlığı için gecesini gündüzüne katıp çalışmaktadır ak parti türkiyeyi daha ileri büyük ülke olma yolunda çaba verir iken şanmar avm.şanlıurfannın bir marka şehir olması içinelinden gelen bütün hizmetlerden kaçınmayan bir kuruluştur.tebrik eder başaralı çalışmalarının devamını dilerim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu