Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Şanlıurfa’da Gençlere Çevre, Trafik ve iletişim Semineri verildi

Şanlıurfa’da Gençlere Çevre, Trafik ve iletişim Semineri verildi

Yenişehir Gençlik Merkezinde Çevre, Trafik ve iletişim Semineri düzenlendi. seminerde gençlere Büyükşehir Belediyesinde Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından tişört ve İma sürücü kursu tarafından trafik kurallarının anlatıldığı kitap dağıtıldı.

Giriş Tarihi: 3 Mart 2016 Perşembe 09:42
Şanlıurfa’da Gençlere Çevre, Trafik ve iletişim Semineri verildi


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Müdürü, Televizyon programcısı Sait KOYUNCU Yenişehir Gençlik Merkezinde '' TRAFİK VE İLETİŞİM SEMİNERİ' verdi.
Seminerin başında Çevre Koruma Kontrol personelleri Şima Katrancı ve Dilan Toprak Çevre ile ilgili kısa birer sunum yaptılar.
Seminere Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Daire Başkanı Mustafa Kaytan ,Bahçelievler Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil ALP, Çevre Koruma Şube Çalışanları ve bir çok Gençlik Merkezi gönüllüsü katıldı. Seminer sonunda Katılan gençlere Büyükşehir Belediyesinde Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından tişört ve İma sürücü kursu tarafından trafik kurallarının anlatıldığı kitap dağıtıldı.
Seminer sonunda Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Hamit DERMAN '' Günümüzde Çevre temizliğinin önemi ,trafik kurallarının gerekliliği konusunda gençlerimize birinci elden eğitim vermek istediklerini ve bu konuda da Sait KOYUNCU Bey'in vermiş olduğu seminerin gençlere artı değer kattığını,bundan böyle de bu tür seminerlere devam edeceğiz.''dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyeli gençlere halı saha

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com