Advert
Advert

Ahlaksız Dizilere Şanlıurfa'da sert tepki!

Dizi ahlakına tepki gösteren Urfa STK'ları, éDizilerin denetlenmesi insani bir görevdir’ dediler. Şanlıurfa’da faaliyet yürüten kimi STK’lar, TV programlarının toplum üzerindeki olumsuz etkileri üzerine basın açıklaması düzenledi. Açıklamada, dini değerleri tahrip eden ve ahlaken yozlaştıran programların denetlenmesi gerektiği belirtildi.

Ahlaksız Dizilere Şanlıurfa'da sert tepki!
Ahlaksız Dizilere Şanlıurfa'da sert tepki!STK temsilcileri, Ahmet Bahçıvan iş merkezinin önüne gelerek, TV programları ve dizilerin denetlenmesi için basın açıklaması düzenledi.

Gurup adına açıklamada bulunan İlk Öncüler Derneği Başkanı Perihan Taylı, dizilerin ve yarışma programlarının denetlenmesinin yasal bir görev olmanın ötesinde insani bir görev olduğunu belirti.

Sadece eleştirilmekle kalan ancak somut çözüm üretilmeyen bu sorunun kronikleşmekte olduğunu belirten Taylı, “Sayıları giderek artan birbirlerinin kopyası gibi diziler, bizi ayakta tutan değerlerimizle her geçen gün daha da çelişmekte. Değerlerimizi tahrip ederek ahlaken yozlaşma ve sosyolojik dejenerasyona neden olmaktadır.” dedi. (Mustafa Gül/Ramazan Casuk-İLKHA)

İlk Öncüler Derneği Başkanı Perihan Taylı STK temsilcileri Ahmet Bahçıvan iş merkezi TV programları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
MEHMET ALTUN     2016-02-16 EVLİLİK PROGRAMI ADI ALTINDA GENÇLERİMİZİN DİNİ İNANÇLARINI SÖMÜREN VE KÖTÜ AMAÇLA KULLANAN BU KANALLARI VE PROGRAMLARI PROTESTO EDEN BU BACILARIMI- KARDEŞLERİMİ KUTLARIM. ALLAH RAZI OLSUN. MEHMET ALTUN- BAKKALBAŞI
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye kodlarına dönüyor! Milli İlaç için geri sayım...
Türkiye kodlarına dönüyor! Milli İlaç için geri sayım...
Urfa'ya hasta ziyaretine gelen kişiyi kan davalıları öldürdü öldürüldü
Urfa'ya hasta ziyaretine gelen kişiyi kan davalıları öldürdü öldürüldü