Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa'da esrar ve Ecstacy hap ele geçirildi

Şanlıurfa'da esrar ve Ecstacy hap ele geçirildi
Şanlıurfa'da esrar ve Ecstacy hap ele geçirildi            Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince değişik yerlerinde uyuşturucu madde bağımlısı şahıslar ile uyuşturucu madde satan şahıslara yönelik olarak yapılan operasyonlar neticesinde 3 olayda toplamda: 17 kilo 800 gram esrar ve 90 adet uyuşturucu nitelikli Ecstacy hap ele geçirildi.
Olaylarla ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda gözaltına alınan toplam (7) şahıs haklarında "Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak ve Nakletmek" Suçundan düzenlenen tahkikat evrakı ile birlikte adli mercilere sevk edilmiştir.


Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü açıklamasında: 18.08.2011 yapılan operasyonda; bir araçta yapılan aramada aracın şoför koltuğunun arkasında poşet içerisinde toplam daralı ağırlığı 550 gram gelen esrar maddesi ele geçirilmiş ayrıca M.Y. isimli şahsın yapılan üst aramasında sol cebinden beyaz şeffaf poşet içerisinde Toplam: 90 adet uyuşturucu nitelikli Ecstacy hap ele geçirilmiştir. Araçta bulunan M.Y. ve Ç.Ç. isimli şahıslar yakalanarak Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda gözaltına alınmışlardır.OLAY–2
18.08.2011 günü İlimizde yapılan operasyonda; bir araçta yapılan aramada aracın bagaj kısmında toplam daralı ağırlığı 10 kilo 250 gram gelen esrar maddesi ele geçirilerek araçta bulunan M. K. ve E.S. isimli şahıslar ile uyuşturucu madde taşıyan araca öncülük yaptığı tespit edilen başka bir araçta bulunan F.S. ve O.B. isimli şahıslarda olayla ilgili olarak yakalanarak Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda gözaltına alınmışlardır.

OLAY–3
18.08.2011 günü İlimizde yapılan operasyonda; bir araçta Narkotik Dedektör köpeği Maks marifeti ile yapılan aramada aracın bagaj kısmında kişisel eşyaların alt kısmına gizlenmiş vaziyette toplam daralı ağırlığı 7000 gram gelen esrar maddesi ele geçirilmiş, araçta bulunan T.G. isimli şahıs yakalanarak Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda gözaltına alınmıştır

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu