Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa'da Ehliyet Verilemiyor!

Şanlıurfa'da Ehliyet Verilemiyor!

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünce gönderilen mevcut sürücü belgeleri tükendiği için bu hizmet verilemediğini açıkladı.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2014 Perşembe 13:31
Şanlıurfa'da Ehliyet Verilemiyor!

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, kentteki sürücü belgelerinin tükendiği için hizmetin yürütülemediğini bildirdi.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Trafik Tescil Şube Müdürlüğü tarafından vatandaşlara sunulan hizmet kalitesini arttırmak, iş ve işlemleri kolaylaştırmak amacıyla mesai saatlerinde tüm personelin görevini yürüttüğü hatırlatıldı.

Şube Müdürlüğünün ''Sürücü Belgesi'' işlemi dışında hizmetlerini vermeye devam ettiği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Trafik Tescil Şube Müdürlüğümüzce yürütülen hizmetler devam etmektedir. Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünce gönderilen mevcut sürücü belgeleri tükendiği için bu hizmet yürütülmemektedir. Vatandaşlarımıza verilen ehliyet, ruhsat, pasaport gibi değerli belgeler, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünde basılmakta, defterdarlık aracılığı ile ülke içine ve konsolosluklar aracılığıyla da yurt dışına dağıtılmaktadır. Vatandaşlarımıza sunulan hizmetlerde mağdur olmamaları için sürücü belgelerinin temin edilmesi amacıyla Şanlıurfa Defterdarlığı ve Darphane ve Matbaası Genel Müdürlüğü ile gerekli görüşmeler ve talep yazışmaları yapılmıştır."

Açıklamada evrakların basımı için gerekli dokümanların temininde sıkıntı yaşanmasından kaynaklanan bir gecikme olduğu aktarılarak, kısa süre içerisinde sorunun giderilmesinin beklendiği kaydedildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com