Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Spor Şanlıurfa'da bu haftaki müsabakalar

Şanlıurfa'da bu haftaki müsabakalar

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2011 Cumartesi 15:19
Şanlıurfa'da bu haftaki müsabakalar

Şanlıurfa İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bu hafta ilimizde yapılacak olan spor müsabakaları ve müsabakaların tarihleri aşağıya çıkarılmıştır.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Şike kumpasını gizli tanık deşifre etti

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com

TARİHİ

GÜNÜ

SAATİ

FAALİYETİN ADI

TÜRÜ

YERİ

 

 

Okul Sporları

 

 

25 Şubat -03 Mart 2011

09:00

Küçükler Basketbol

Okul Sp

Atatürk Sp.Salonu

28Şubat -04 Mart 2011

09:00

Gençler Futsal

Okul Sp

Akabe Toki lisesi

 

 

 

BED. BASKETBOL

 

 

26/2/2011

Cumartesi

13.00

 Bed. BasEng.Spor-KkTC Tükcell

Süper lig

Atatürk Sp. Salonu

 

 

 

YEREL LİG BASKETBOL

 

 

25/2/2011

CUMA

17.00

Murat koleji-Gelişim(B)

Yıl.Erk.(A)

Atatürk Sp. Salonu

25/2/2011

CUMA

18.30

SüleymaNİYE-Esnaf Sp

Yıl.Erk.(B)

Atatürk Sp. Salonu

25/2/2011

CUMA

20.00

Toki Lisesi- Esnaf Sp

Genç Erk (A)

Atatürk Sp. Salonu

26/2/2011

Cumartesi

08:30

Yeni Gençlik-Gelişim (A)

Küçük Erk A

Atatürk Sp. Salonu

26/2/2011

Cumartesi

10.00

Gelişim (B)- Toki lisesi

Küçük Erk B

Atatürk Sp. Salonu

26/2/2011

Cumartesi

11:30

Anadolu Gençlik-Süleymaniye

Küçük Erk B

Atatürk Sp. Salonu

26/2/2011

Cumartesi

14.30

Telekom- Yeni Gençlik

Genç Bayan

Atatürk Sp. Salonu

26/2/2011

Cumartesi

16:00

Urfa lisesi- Harran Sp

Genç Bayan

Atatürk Sp. Salonu

26/2/2011

Cumartesi

17:30

A-1/B-2

Yıl Erkek

Atatürk Sp. Salonu

26/2/2011

Cumartesi

19:00

A-2/B-1

Yıl Erkek

Atatürk Sp. Salonu

27/2/2011

Pazar

09:00

Gelişim(B)-Yenişehir

Küçük Erk B

Atatürk Sp. Salonu

27/2/2011

Pazar

10:30

Süleymaniye -Toki lisesi

Küçük Erk B

Atatürk Sp. Salonu

27/2/2011

Pazar

12:00

Yeni şehir- Yeni Gençlik

Genç Bayan

Atatürk Sp. Salonu

27/2/2011

Pazar

13:30

Coşanlar 63 - toki lisesi

Genç erk (A)

Atatürk Sp. Salonu

27/2/2011

Pazar

15:00

Murat Koleji - Anadolu Gençlik

Genç erk (B)

Atatürk Sp. Salonu

27/2/2011

Pazar

16:30

Yıldız Erkek 3-4 MAÇI

Yıldız Erkek

Atatürk Sp. Salonu

27/2/2011

Pazar

18:00

Yıldız Erkek Play Of 1.MAÇ

Yıldız Erkek

Atatürk Sp. Salonu

27/2/2011

Pazar

19:30