Advert
Advert
Advert

ŞANLIURFA’DA BİR İLK

OKULLAR ARASI YILDIZ GENÇLER TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONASI ŞANLIURFA’DA

ŞANLIURFA’DA BİR İLK
ŞANLIURFA’DA BİR İLK


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, 2013 – 2014 okul sporları müsabakaları çerçevesin olan Okullar arası yıldız gençler Türkiye Halter Şampiyonası 13-16 Mart 2014 tarihleri arasında Şanlıurfa Spor Salonunda düzenlenecektir.Dedi.
Ertuğrul YILDIZ, Şubat ayı içerisinde yaklaşık 500 sporcunun katılımıyla Türkiye Güreş Şampiyonası şehrimizde gerçekleşti. Yine geçtiğimiz hafta 5 Mart’a Türkiye – Slovakıa A2 Milli Takımlarını ağırladık. Büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmamız gurur vericidir. Şanlıurfa, Spor ile büyüyen her zaman sporun içinde olan bir şehir olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Böylesi büyük organizasyonları düzenlemek şehrimizi spor adına her zaman bir adım daha ileriye taşıyacaktır. Daha büyük organizasyonları Şanlıurfa’ya taşımak için çabalıyoruz. Şanlıurfanın spor şehri olması için bu tür organizasyonlar oldukça önemlidir dedi.
İl Müdürü Yıldız, 4 gün sürecek olan şampiyonaya katılacak tüm okul yöneticilerine, beden eğitim i öğretmenlerine, antrenörlere ve sporcularımıza başarılar diliyorum. Tüm Şanlıurfalı hemşerilerimiz davetlidir. Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle