Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Tekno Bilim Şanlıurfa'da Bilim ve Teknoloji şenlikleri

Şanlıurfa'da Bilim ve Teknoloji şenlikleri

Harran Üniversitesi tarafından Bilim ve Teknoloji şenlikleri düzenlendi

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2012 Pazartesi 17:54
Şanlıurfa'da Bilim ve Teknoloji şenlikleri
14 – 15 Mayıs 2012 tarihlerinde Osmanbey Kampusunda devam edecek olan Bilim ve Teknoloji Şenliğinde Şanlıurfa Belediyesi'de stand açtı.
E-Belediye, enteraktif Kent Harita Uygulamaları, E-İmar ve E-mezarlık Sistemi hakkında gelen ziyaretçileri bilgilendiriyor.
Yoğun ilgi gören Şanlıurfa Belediyesi standı hakkında açıklama yapan Bilgi İşlem Müdürü A. Akın Kılıç, şunları söyledi. “Şanlıurfa Belediyesi olarak Kent Bilgi Sistemi alanında yaptığımız çalışmaların vatandaşa birebir sunumu için düzenlenen bu tür faaliyetlerin çok yerinde olduğunu ve bu faaliyetlerin şehrimizde her yıl düzenlemesi gerektiğini düşünüyorum. Şanlıurfa özellikle bilişim alanında son yıllarda yapılan yeniliklerle ön plana çıkan şehir haline geldi. Şanlıurfa Belediyesi 2006 yılında kurulan Kent Bilgi Sistemi ile tüm Türkiye’de örnek belediye olma başarısına ulaştı. Hızla gelişen Bilim ve Teknolojinin gerisinde kalmamak için Şanlıurfa Belediyesi olarak sürekli çalışmaktayız. Bu alanda çalışmaya devam edeceğiz.”
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com