Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa'da “Aile İçi Şiddet ve Çocuk”

Şanlıurfa'da “Aile İçi Şiddet ve Çocuk”

Şanlıurfa'da “Aile İçi Şiddet ve Çocuk” adlı çok amaçlı salon, yoğun katılımıyla hizmete açıldı.

Giriş Tarihi: 21 Mayıs 2012 Pazartesi 16:44
Şanlıurfa'da “Aile İçi Şiddet ve Çocuk”
Şanlıurfa Valiliği Koordinasyonunda Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Yürütülen ve Kalkınma Bakanlığı SODES Kapsamında Finanse Edilen “Aile İçi Şiddet ve Çocuk” konulu projeyle hazırlanan çok amaçlı salon,  Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  Mehmet SARMIŞ, Milli Eğitim Şube Müdürü ELEŞTİR, Şanlıurfa ili Okul Müdürleri, Mehmet Akif İnan İlköğretim Okulu öğretmen, öğrenci ve velilerin yoğun katılımıyla hizmete açıldı.
Açılış konuşmasını yapan Sayın Mehmet SARMIŞ, aile içinde yaşanan şiddete vurgu yaparak, bu hususta yapılması gerekenleri dinleyenlerle paylaştı. Ailelerin öğretmenlerle iletişim kurmaları gerektiğini ve çocuklarımızın önemli olduğunu, onlara sahip çıkılması gerektiğini vurguladı.
Daha sonra söz alan Mehmet Akif İnan ilköğretim Okulu Müdürü Sayın Mehmet GÖBEK slâyt gösterisi eşliğinde proje hakkında bilgi verdi.
Aile içi şiddet konulu kısa filmin izlenmesi ve Rehber Öğretmen Sami SÜNER aile içi şiddetin nedenlerini, türlerini dinleyicilerle paylaştı. Bu konuda yani çocuğa aile içinde uygulanan şiddetin önlenmesi için yapılması gerekenleri dile getirdi. Rehber Öğretmen Sami SÜNER’in konuyla ilgili verdiği seminerin ardından yapılan kokteyl ile birlikte program sonlandı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com