Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa’da 54 memur alınacak, İşte detaylar

Türkiye genelinde valilik, kaymakamlık, il ve ilçe nüfus birimlerinde çalıştırılmak üzere bin 545 sözleşmeli büro personeli alınacak.Şanlıurfa’da ise bu sayı 54 olarak belirlendi.

Şanlıurfa’da 54 memur alınacak, İşte detaylar
Şanlıurfa’da 54 memur alınacak, İşte detaylar admin

İÇİŞLERİ Bakanlığı taşra teşkilatı valilik, kaymakamlık, il ve ilçe nüfus birimlerinde çalıştırılmak üzere bin 545 sözleşmeli büro personeli alacak. Şanlıurfa’da ise bu sayı 54 olarak belirlendi.Alınacak personelin 928’i 4 yıllık lisans mezunu, 617’si ise 2 yıllık önlisans mezunu olacak. İşe başlayacak büro personellerine brüt 2 bin 158 lira ücret ödenecek. Sınavla alımlar gerçekleştirilecek. Başvurular 15-22 Mayıs arasında yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI

– En az önlisans mezunu olmak,

– 31 Ocak 2017 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak,

– KPSSP3 ve KPSSP93 puan türlerinden en az 60 ve üzerinde puanı almış olmak.

İNTERNETTEN MÜRACAAT

– Müracaatlar; sadece www. icisleri.gov.tr adresinden, elektronik ortamdaki İş Talep Formu ile yapılacak. Başvurular 15-22 Mayıs arasında alınacak. – Adaylar en fazla bir adet pozisyon için başvuruda bulunabilecek. – Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi 8 Haziran’da Bakanlık’ın sitesinde yayınlanacak.- Sözlü sınavlar, bölgesel olarak 7 ilde 3 Temmuz’da eş zamanlı olarak başlayacak.RUHA AJANS

memur şanlıurfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı