Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa’da 4. Endüstri Meslek Lisesi Açılacak!..

Şanlıurfa’da 4. Endüstri Meslek Lisesi Açılacak!..

İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin Şanlıurfa’da 4. Endüstri Meslek Lisesinin açılacağının müjdesi verdi.

Giriş Tarihi: 24 Aralık 2011 Cumartesi 21:37
Şanlıurfa’da 4. Endüstri Meslek Lisesi Açılacak!..
Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin cumartesi gününün mesaisini inşaatlara ayırdı. Beraberinde Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Sarmış, İnşaat biriminden sorumlu Şube Müdürü Murat Süngü ve İnşaat Bölümü Şefi Ziya Çiftçi ile birlikte Akabe ve Süleymaniye Mahallerinde yapımı devam eden okul inşaatları inceledi. İlk olarak Akabe’ de yapımı devam eden İlköğretim Okullarını inceleyen Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin daha sonra Süleymaniye mahallesinde inşaatı devam eden İmam hatip lisesi inşaatına geçerek çalışmalar hakkında yetkilerden bilgi aldı.

Okul İnşaatları gezisi kapsamında Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, Mesleki Teknik Eğitimin geliştirilmesi için İlimizde 4. Endüstri Meslek lisesinin açılacağını söyledi. Okul İnşaatları gezisinde bir açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin kısmet olursa 4.cü Endüstri Meslek Lisesini Şanlıurfa’ya kazandırmak istiyoruz. Bunla ilgili arsa teminine yönelik şuanda çalışmalar içerisindeyiz. 3. Endüstri Meslek Lisemiz biliyorsunuz Eyyübiye bölgesinde yapıyoruz. Bu yapacağımız okul ile İlimizde 4 tane Endüstri Meslek Lisemiz olacak. Bu çalışmaları Şanlıurfa’ nın sanayisine yönelik çok önemli altyapı olarak görüyoruz. Mesleki ve teknik okulları bu şekilde artırmanın ciddi bir çalışmasının içerisindeyiz dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da iki katlı ev çöktü, 1 kişi yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com