Advert
Advert
Advert

ŞANLIURFA, YENİ YOLLARINA KAVUŞUYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekipleri, merkez ilçelerde yapımı devam eden yollarda çalışmalarını yürütüyor.

ŞANLIURFA, YENİ YOLLARINA KAVUŞUYOR
ŞANLIURFA, YENİ YOLLARINA KAVUŞUYOR


Eyyübiye İlçesi’nde 25 metrelik duble yola dönüştürülen Haleplibahçe Caddesi’nde yol genişletme çalışması yürüten Büyükşehir Belediyesi Ekipleri, Haliliye İlçesi’nde Bamyasuyu Mahallesi'nde Atatürk bulvarına alternatif 35 metrelik yol çalışmalarında ise sona yaklaştı.

 Ayrıca Karaköprü İlçesi’nde ise yine 35 metrelik yeni yolda çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi Ekipleri, 3 ayrı ilçede yol açma ve genişletme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

ATATÜRK BULVARI’NA ALTERNATİF YOL TAMAMLANIYOR

Atatürk Bulvarındaki trafik sıkışıklığını gidermek amacıyla Bamyasuyu-Eski Hal Pazarı güzergâhında 35 metrelik alternatif yolu açma çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi bölgeye yoğunluk verdi.
Yürütülen yol çalışmaları hakkında bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Mehmet Emin Yeşiltaş, 35 metre genişliğinde olan yolda her iki yönde 5’er metrelik kaldırım, 1,5 metrelik bisiklet yolu olacağını söyledi.

 "Haleplibahçe Caddesini 25 metrelik duble yola dönüştürüyoruz. 35 metrelik Atatürk Bulvarında ise mevsim şartları elverişli olduğu takdirde 2 haftalık bir çalışma süremiz kaldı. Karaköprü ilçesinde ise yeni yol açma çalışmalarımız sürüyor" dedi.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Ekipleri yeni yol çalışmalarının yanı sıra Akçakale Yolu üzerinde kaldırım çalışması da yürütüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle