Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Şanlıurfa yarışmaya hazırlanıyor

Şanlıurfa yarışmaya hazırlanıyor

Kırmızı Ödülleri lansman ve istişare toplantısı ŞUTSO toplantı salonunda yapıldı.

Giriş Tarihi: 14 Aralık 2011 Çarşamba 13:34
Şanlıurfa yarışmaya hazırlanıyor
Yörelerimizin sahip oldukları tarihi, turistik ve kültürel değerlerin tüm ülkeye tanıtılması amacıyla Kültür Bakanlığı, TÜRSAB ve Hürriyet Gazetesinin işbirliğiyle düzenlenen ''Kırmızı Ödülleri - Kendinizi Türkiye’ye Tanıtın İç Turizm Reklam Yarışması” lansman ve istişare toplantısı, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkan Yardımcısı Cem Göncü başkanlığında 12 turizm firması yetkilisinin katılımıyla ŞUTSO toplantı salonunda yapıldı.

 

Bu yıl 10.’su düzenlenen ödüle Şanlıurfa adına Ticaret ve Sanayi Odası başvuruda bulundu. ŞUTSO yarışmaya katılım bedeli olarak 5000 TL’yi katılım kurallarında belirtilen hesap numarasına yatırarak Şanlıurfa’da reklam ile uğraşan, reklam konusunda yetenekli ve reklama ilgi duyan tüm vatandaşlarımıza bu yarışmaya katılım hakkı elde etti.

 

Yarışmaya katılım koşullarıyla ilgili bilgi vermek, katılacak olan firma yetkililerinin görüşlerini almak ve nasıl bir çalışma yapılabileceği hakkında istişarede bulunmak üzere Şanlıurfa’da bulunan tüm turizm işletmeleri yetkililerine davet gönderildi. Bugün bu konuyla ilgili turizm işletmeleri yetkililerinin katılımıyla ŞUTSO’da bir toplantı gerçekleştirildi.

 

Yarışmayla ilgili bir açıklama yapan ŞUTSO Başkan Yardımcısı Cem Göncü Şanlıurfa’nın çok büyük bir turizm potansiyeli olduğunu vurgulayarak “İlimiz potansiyellerini kullanabilmemiz için öncelikle reklam yapmamız gerekiyor, bu durumda önümüzdeki günlerde yapılacak olan ''Kırmızı Ödülleri - Kendinizi Türkiye’ye Tanıtın İç Turizm Reklam Yarışması” bizim için önemli bir adım olacaktır. Bu yarışmaya gönderilecek olan reklam tasarımları arasında belki bir yıl boyunca tüm tanıtımlarda kullanacağımız eser ortaya çıkacaktır. Şimdi tüm turizmciler olarak üzerimize düşen fikir üretmek, nasıl bir grafik tasarım oluşturarak ne türlü bir reklam afişi hazırlayabiliriz diye düşünmek olacaktır. 19 Aralık 2011 Pazartesi günü yapılacak olan toplantımıza kadar bir çalışma yapalım. O toplantıda çalışmalardan hangisini veya hangilerini yarışmaya gönderelim diye tartışarak eseri belirleyelim” dedi.

 

Gerçekleşen toplantıya; ŞUTSO Başkan Yardımcısı Cem Göncü, Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Atlas Genel Sekreter Faruk Yaşar, Ömer Ertoprak, Serdar Küçük, Mehmet Alataş, Mehmet Üğür, A. Cahit Dönmezler, M. Hakkı Eryavuz, A.Vahit Alptekin, Müslüm Eryavuz, M. Hakkı Mahmutoğlu, Şakir Genç, Z. Aylin Güzelsoy, Önder Kolay katıldı.
www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emine Atasoy: Urfa’nın kalkınması için yatırıma hazırız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com