Advert
Advert

Vali İzzettin Küçük Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Vali İzzettin Küçük Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
Vali İzzettin Küçük Şehit Ailelerini Ziyaret EttiŞanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; 18 Mart Şehitleri Anma Günü dolayısıyla şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.

İlk olarak Hakkari’de şehit olan polis memuru Abdülkadir Oğuz’un ailesini ziyaret eden Vali İzzettin Küçük; şehidin babası Şevket Oğuz’a her zaman yanlarında olacakları sözünü verdi. Şehidin annesi Hatice Oğuz’a da çiçek takdim eden Vali İzzettin Küçük; ailenin acısını paylaştıklarını dile getirdi.


Şehit Abdülkadir Oğuz’un baba evini ziyaretin ardından 2007 yılında Erzincan’da şehit düşen polis memuru Mehmet Arslan’ın evini ziyaret eden Vali İzzettin Küçük; daha sonra 1994 yılında Mardin’de görevi sırasında şehit edilen öğretmen Mehmet Zeki Ödük’ün ailesini ziyaret etti. Şehit ailelerinin kendilerine emanet olduğunu kaydeden Vali İzzettin Küçük; devlet ve millet olarak bu emanete sahip çıkacaklarını belirtti.


Ziyaretleri sırasında Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’e; Garnizon Komutanı Tuğgeneral Metin Alpcan, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Levent Çelik, İl Jandarma Komutanı Albay Selman Kömürcü, İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Murat Demirkol ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Yavuz eşlik etti.

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük Şehit Aileleri Ziyaret Etti Garnizon Komutanı Tuğgeneral Metin Alpcan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Levent Çelik İl Jandarma Komutanı Albay Selman Kömürcü İl Emniyet Müdürü Eyüp Pına
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye kodlarına dönüyor! Milli İlaç için geri sayım...
Türkiye kodlarına dönüyor! Milli İlaç için geri sayım...
Urfa'ya hasta ziyaretine gelen kişiyi kan davalıları öldürdü öldürüldü
Urfa'ya hasta ziyaretine gelen kişiyi kan davalıları öldürdü öldürüldü