Advert
Advert
Advert

Vali Küçük'ten Süleyman Şah Türbesine ziyaret

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük 22 Şubat 2015 gecesi düzenlenen operasyonla Türkiye’ye getirilen, ardından da Suriye Eşmesinde yapımı tamamlanan yeni yere nakledilen Süleyman Şah Türbesini ziyaret ederek ziyaretçi defterini imzaladı.

Vali Küçük'ten Süleyman Şah Türbesine ziyaret
Vali Küçük'ten Süleyman Şah Türbesine ziyaret

22 Şubat 2015 gecesi düzenlenen operasyonla Türkiye’ye getirilen, ardından da Suriye Eşmesinde yapımı tamamlanan yeni yere nakledilen Süleyman Şah Türbesini ziyaretinde Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’e Birecik Kaymakamı Deniz Zeyrek de eşlik etti.

İlk olarak türbede görevli askerlerle bir araya gelen Vali İzzettin Küçük; askeri personelden türbe ve karakolun son durumu hakkında bilgi aldı. Daha sonra eşi Ayşe Küçük’le birlikte türbeyi ziyaret eden Vali İzzettin Küçük; türbe ziyaretinin ardından ziyaretçi defterini imzaladı.

Ziyaretinin ardından Süleyman Şah Türbesinden ayrılan Vali İzzettin Küçük; yol üstündeki köylerde yaşayan çocuklar için durarak çocuklara hediyeler verdi. Vali İzzettin Küçük’ün gösterdiği hassasiyete duyarsız kalmayan çocuklar da; kendi topladıkları papatyaları Vali Küçük’e hediye ederek misafirlerini uğurladılar.

Süleyman Şah Türbesini vali izzettin küçük
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler