Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa Valisi Güvenlik Toplantısı için Ankara'ya çağrıldı

Şanlıurfa Valisi Güvenlik Toplantısı için Ankara'ya çağrıldı

ŞANLIURFA-İçerisinde Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna2nın da olduğu 22 ilin valisi Ankara'ya acil koduyla Ankara'ya çağrıldılar. İçişleri Bakanlığı, Doğu ve Güneydoğu’daki 22 ilin valisini, düzenlenecek güvenlik toplantısı için Ankara'ya çağırdı.

Giriş Tarihi: 18 Eylül 2016 Pazar 11:18
Şanlıurfa Valisi Güvenlik Toplantısı için Ankara'ya çağrıldı

BALİKLİGOL.COM / İçişleri Bakanlığı, Doğu ve Güneydoğu’daki 22 ilin valisini, düzenlenecek güvenlik toplantısı için Ankara'ya çağırdı.
22 ilin valisi Ankara'ya çağrıldı

İçişleri Bakanlığı, Adıyaman, Ağrı, Ardahan, Batman, Bitlis, Bingöl, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hakkari, Iğdır, Kars, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Tunceli ve Van valisini Ankara'ya çağırdı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başkanlığında bugün yapılacak güvenlik toplantısında, Doğu ve Güneydoğu’da devam eden operasyonlar değerlendirilecek.

Bölücü terör örgütü PKK ile diğer terör örgütlerinin neden olduğu güvenlik sorunları ile terörle mücadele konuları kapsamlı olarak ele alınacak.

Gölbaşı Vilayetler Evi'nde, saat 10.00'da basına kapalı gerçekleştirilecek toplantıya, İçişleri Bakan Yardımcısı Sebahattin Öztürk, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Muhterem İnce, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muhammed Dervişoğlu, Göç İdaresi Genel Müdürü Atilla Toros, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Ahmet Sarıcan ve ilgili güvenlik bürokrasisi yetkilileri katılacak.  (İLKHA)

YORUMLAR
  • yorum2016-09-19 12:51:47MAHMUT

    SAYİN VALİN BİR ŞİKAYETİM VAR BİZ ŞUŞKİ DE ÇALIŞIYORUZ BEYKAPI SU VE KANAL İŞLERİNDE ÇALIŞAN YÜZELİYE YAKIN İŞÇİLERİZ BURDA DÖNEN DOLPLARIN İNCELENMESİNİ İSTİYORUZ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ AKRABABASI OLAN MÜDÜR ABDÜLKADİR ŞİMSEK ŞEF LER FEVZÜLLAL ALTUN HALİL DEVECİ MEHMET AKSOY TAM BİR ÇETE OLMUŞLAR KISACA İZAH EDİYORUM BİR MÜFETİŞ ARAŞTIRIMASI ÖNEMLE RİCA EDİYORUM VATANINI SEVE NBİR VATANDAŞ

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com