Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’e tebrikler sürüyor

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’e toplumun her kesiminden tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’e tebrikler sürüyor
Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’e tebrikler sürüyor admin

Vali Erin, bugün de sivil toplum kuruluşları temsilcilerini makamında kabul etti.

Vali Erin’i tebrik etmeye gelenler arasında Devlet Su İşleri 15. Bölge Müdürü Ahmet Ersin Gökçe ve Vedat Bucak, Türkiye Gençlik Vakfı Şanlıurfa Şube Başkanı Bekir Bekiroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Kadın ve Demokrasi Derneği Şanlıurfa Temsilcisi Vildan Polat ve yönetim kurulu üyeleri, Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Derneği Şube Başkanı M. Sıtkı Aloğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun ve yönetim kurulu üyeleri, Şanlıurfa Güvenlikçiler ve Korucular Derneği Başkanı Mehmet Koyuncu ve yönetim kurulu üyeleri ile merkez mahalle muhtarları yer aldı.

Kuruluşlarının faaliyetleri hakkında bilgi aktaran STK temsilcileri, Vali Erin’i tebrik ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Ziyaretçileri makamında ağırlayan Vali Erin, Şanlıurfa gibi mukaddes bir şehirde görev yapmaktan onur duyduğunuifade etti.Kamu kurumları, yerel yönetimler, STK’lar ve halkla birlikte Şanlıurfa’yı her anlamda en iyi şekilde temsil etmek, sosyal ve ekonomik anlamda kalkınmasını sağlamak için el birliği yapacaklarını dile getiren Vali Erin, tüm tebrik ziyaretleri için STK temsilci ve üyeleri ile kamu kuruluşu temsilcilerine teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü