Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Valiliği seçime hazır

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi seçim güvenliğine yönelik bir toplantı düzenledi.  

Şanlıurfa Valiliği seçime hazır
Şanlıurfa Valiliği seçime hazır

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantı öncesi bir açıklama yapan Vali İzzettin Küçük: “Siyasi partilerin özgür bir şekilde faaliyetlerini sürdürebilmeleri, vatandaşların da seçim günü özgür iradeleriyle ve güvenlik içerisinde oy kullanabilmeleri lazım. Düzenlediğimiz bu toplantının temel amacı da demokrasinin işleyebilmesi, bunun için de gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasıdır. Demokrasilerin bu en önemli günü olan seçim gününe hiçbir arızaya meydan vermeden ulaşmak ve seçim gününde daha önce de olduğu gibi bu işi uluslararası standartlarda ve güvenlik içinde tamamlayabilmek arzusundayız. Seçim inşallah ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olur” sözlerine yer verdi.

 

Vali İzzettin Küçük’ün başkanlık ettiği toplantıya; Vali Yardımcısı Uğur Sezer, kaymakamlar Eyüp Fırat, Deniz Zeyrek, Recep Öztürk, Ahmet Karatepe, Oktay Kaya, Mutlu Köksal, Yusuf Ziya Çelikkaya, Muhammet Selami Yazıcı, Ahmet Özay, Mustafa Kutlu, Hamza Erkal, Abdullah Çiftçi ve Huzeyfe Citer,  İl Jandarma Komutanı Albay Selman Kömürcü ve İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı katıldı. 

seçim urfa şanlıurfa izzettin küçük Uğur Sezer kaymakam Eyüp Fırat Deniz Zeyrek Recep Öztürk Ahmet Karatepe Oktay Kaya Mutlu Köksal Yusuf Ziya Çelikkaya Muhammet Selami Yazıcı Ahmet Özay Mustafa Kutlu Hamza Er
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!