Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Şanlıurfa Vakfı Başkanları mahkemelik oldular

Şanlıurfa Vakfı Başkanları mahkemelik oldular

Şanlıurfa Vakfı Şanlıurfa Şube Başkanlığı görevinde alınan Dr. Müslüm Sunay hallen Şanlıurfa Şübesini teslim etmediğinden dolayı hakkında suç duyurusu yapıldı.

Giriş Tarihi: 27 Temmuz 2012 Cuma 16:14
Şanlıurfa Vakfı Başkanları mahkemelik oldular

Şanlıurfa Vakfı Şanlıurfa Şube Başkanlığı görevinde yaklaşık 20 gün önce Genel Merkez tarafından resmi yazı ile alınan Doktor Müslüm Sunay hallen Şanlıurfa Şübesini teslim etmediğinden dolayı hakkında suç duyurusu yapıldı.

Geçtiğimiz gün şanlıurfaya gelen Şanlıurfa Vakfı Genel Başkan'ı Samet Atabay Genel Merkezin uyarılarını takmayan Eski Başkan Müslüm Sunay'ın hakkında suç duyurusunda bulundugunu söyledi Genel Başkan Atabay; "Biz Dr. Müslüm Sunay'ı çok uyardık. Bu derceye gelmesini istemedik uyarılarımıza bu güne kadar cevap vermedi.Görevden alındığından beri Şanlıurfa Şübemizi bizlere teslim etmemiştir. Bizde suç duyurunda bulunduk. bu saatten sonra hukuki süreç başlamıştır. fazla konuşmak istemiyorum. Şanlıurfa Vakfı kimsenin Malı değildir.Tamamen Şanlıurfalılar tarafından kurulan bir vakıftır. Bu Vakıfta hiç kimse kafasına göre davranamaz" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com