Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa Vakfı Başkanı Atabay'dan Sunay'a suçlama

Şanlıurfa Vakfı Başkanı Atabay'dan Sunay'a suçlama

Şanlıurfa Vakfı Şanlıurfa Şube Başkanı Dr. Müslüm Sunay’ın görevden alınmasına Genel Başkan Samet Atabay’dan açıklama geldi; “Şubemizin çalışmaları esnasında yasal prosedürlerin tam anlamıyla uygulanması noktasında bazı sıkıntılar yaşandı” dedi.

Giriş Tarihi: 15 Haziran 2012 Cuma 09:06
Şanlıurfa Vakfı Başkanı Atabay'dan Sunay'a suçlama
Müslüm Sunay’ın görevden alınmasının ardından Dr. Süleymen Gök ekibi ile beraber Şanlıurfa Şube Başkanlığına atandı.

YÖNETİMDE DEĞİŞİKLİK YAPMAK ZORUNDA KALDIK
Şanlıurfa Vakfı Genel Başkanı Samet Atabay, şunları söyledi: ““Vakıflar yasası, yönetmeliği ve vakıf senedimiz doğrultusunda çalışmalarını yürütmek zorundadır. Şubemizin çalışmaları esnasında yasal prosedürlerin  tam anlamıyla uygulanması  noktasında bazı sıkıntılar yaşanmış olup, bunun uzun vadede Vakfımızın tüzel kişiliğine zarara verecek sonuçlar doğurmasını önlemek ve vakıf senedine uygun bir çalışma sistemi oluşturulması amacıyla şube yönetimimizde değişiklik yapma durumunda kaldık.  Biz Vakıf genel merkezi olarak Sayın Dr.Müslüm Sunay ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın geçmiş tecrübelerinden her zaman istifade edeceğiz. Çünkü 8 yıllık bir süreçte bir çok çalışmalar yapmışlardır. Yeni Şube yöneticilerimizde bu çalışmalardan azami derecede yararlanacaklardır düşüncesindeyim” dedi.

Şanlıurfa Şube yönetimine atanan başta Dr. Süleymen Gök olmak üzere yönetim kurulu üyelerini kutlayan ve başarı dileyen Atabay, “Yeni Şube yönetim kurulu başkanı ve üyeleriyle uyumlu bir çalışma yürüteceklerine inanıyorum” dedi.

Bu değişimin bir görev değiştirmeden ibaret olduğunu ve başka bir maksat aranmaması gerektiğini belirten ancak Müslüm Sunay’ı vakfı yanlış yönetmekle suçlayan Atabay; “Şanlıurfa Şubemizin uzun süre başkanlığını yürüten Dr. Müslüm Sunay’ ve yönetim kurulu üyeleri özverili bir şekilde çalışmalar yapmışlardır. Bu çalışmalarından dolayı şahsına ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Şanlıurfa Şube Başkanlığı görevinden alınan Müslüm Sunay’dan herhangi bir açıklama gelmedi. Yeni atanan Dr. Süleyman Gök ise 12 Haziran 2011’de yapılan 24. Dönem Milletvekili seçimlerinde CHP Şanlıurfa 2. sıra Milletvekili adayı olmuştu.
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com