Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ŞANLIURFA, UNESCO’NUN DÜNYA MUTFAK LİGİNDE

ŞANLIURFA, UNESCO’NUN DÜNYA MUTFAK LİGİNDE

Şanlıurfa Ticaret Odası ve Şanlıurfa Borsa’sının önderliğinde uluslararası bir turizm hamlesi gerçekleşiyor.

Giriş Tarihi: 27 Şubat 2014 Perşembe 12:08
ŞANLIURFA, UNESCO’NUN DÜNYA MUTFAK LİGİNDE

Dünyada sadece beş şehrin kazandığı “Unesco Dünya Gastronomi Şehri” ünvanında altıncı Şanlıurfa olacak. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası  Başkanı Sabri Ertekin, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, TAŞFED Başkanı Yalçın Manav, Unesco Almanya Milli Komite Üyesi Faruk Şen, TURSAB Kültür Müdürü Hidayet İlhan Uçak’ın  katılacağı Şanlıurfa, ‘Unesco Dünya Gastronomi Şehri Adaylığını Açıklıyor’ lansmanımızda Şanlıurfa’nın adaylık süreci masaya yatırılacak.

Adaylık kapsamında yapılması gerekenler ve izlenecek strateji kamuoyu ile paylaşılacak. Adaylığın neticeye ermesi sonucunda Şanlıurfa’nın elde edeceği bu dünya markası unvanının ülkeye kazandıracağı ekonomik ve turizm katkısı münazara edilecek. Şanlıurfa’nın bu tarihi gününde bu çok özel etkinliğe tüm basın mensuplarımız davetlidir.


Konu: Şanlıurfa Unesco Gastronomi Şehri Adaylığı Tanıtımı

Tarih: 28 Şubat 2014

Yer:    Şanlıurfa Ticaret Odası Konferans Salonu

Saat:  14.30 / 16.30

Konuşmacılar: ; Şanlıurfa Valisi Celaleddin Güvenç, Şanlıurfa Ticaret Odası Başkanı Sabri Ertekin, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya,TAŞFED (Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu) Başkanı Yalçın Manav, Unesco Almanya Milli Komite Üyesi Faruk Şen, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) Kültür Müdürü Hidayet İlhan Uçak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suriyeli genci dövüp bunu paylaştı-Tepkiler çığ gibi büyüdü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com