Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Şanlıurfa Ülkü Ocaklarından ''Bir Kitap Bir Hayat'' kampanyası

Şanlıurfa Ülkü Ocaklarından ''Bir Kitap Bir Hayat'' kampanyası

Şanlıurfa Ülkü Ocakları, köy okullarına destek amacı ile ''Bir Kitap Bir Hayat'' kitap kampanyası başlattı. Kampanya 15 Ocak’a kadar devam edecek

Giriş Tarihi: 11 Ocak 2012 Çarşamba 19:46
Şanlıurfa Ülkü Ocaklarından ''Bir Kitap Bir Hayat'' kampanyası

.

Şanlıurfa Ülkü Ocakları Başkanı Emin Özkutlu yaptığı yazılı açıklamada ''Bir Kitap Bir Hayat'' kampanyası başlattıklarını ve Şanlıurfalıların kapmaya ya destek vermelerini istediğini belirtti.
Özkutlu açıklamasında; “Şanlıurfa Ülkü Ocakları olarak yapmış olduğumuz araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde tespit edilen ve kütüphanesi bulunmayan merkeze bağlı Küçükhan İlköğretim Okulu ve Viranşehir Yolbilen İlköğretim Okullarının kütüphane eksiklerini tamamlamak için kitap toplama kampanyası başlattık. Sosyal sorumluluk içerisinde olan ve eğitime önem veren bütün duyarlı vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz” dedi.
Şanlıurfa Ülkü Ocakları Başkanı Emin Özkutlu ayrıca, başlatmış olduğumuz ''Bir Kitap Bir Hayat'' adlı kampanyamız çerçevesinde 13, 14 ve 15 Ocak 2012 tarihlerinde Turistik durağı Ali Şelli Parkı önünde kurulacak stantlarda kitapların kabul edileceğini veya 0414 216 63 63- 0506 903 66 03 irtibat numaralarından kendilerine ulaşılması halinde bildirilen adreslerden teslim alınacaklarını belirtti.
www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Uluslararası İslâm Bilgeleri Zirvesi Şanlıurfa’da düzenlenecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com