Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Şanlıurfa TÜGVA 'Genç Türkiye Kongresi' Çalıştayını Gerçekleştirdi

Şanlıurfa TÜGVA 'Genç Türkiye Kongresi' Çalıştayını Gerçekleştirdi

Türkiye Gençlik Vakfı Şanlıurfa İl Temsilciliği Lise Koordinatörlüğü’nün düzenlemiş olduğu "Genç Türkiye Kongresi’’ Şanlıurfa Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi’nde gerçekleşti. Proje kapsamından 4 oturumdan oluşan çalıştaya 10 farklı okuldan katılan öğrenciler yedi farklı temaya eşit şekilde dağıtıldı.

Giriş Tarihi: 9 Nisan 2016 Cumartesi 22:07
Şanlıurfa TÜGVA 'Genç Türkiye Kongresi' Çalıştayını Gerçekleştirdi


Türkiye Gençlik Vakfı Şanlıurfa İl Temsilciliği Lise Koordinatörlüğü’nün düzenlemiş olduğu "Genç Türkiye Kongresi’’  Şanlıurfa Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi’nde gerçekleşti. Proje kapsamından 4 oturumdan oluşan çalıştaya 10 farklı okuldan katılan öğrenciler yedi farklı temaya eşit şekilde dağıtıldı.
Konu temaları:
1-Bağımlılık ve Bağımlılıkla Mücadele
2-Çevre ve Doğa Bilinci
3-Gündelik Hayatta Doğruluk
4-Toplumsal Rollerimiz
5-Özgürlük mü, Adalet mi?
6-Popüler Kültür
7-Bilgi kaynaklarımızın sorgulanması

Her tema için belirlenen yedi moderatör hoca kontrolünde öğrenciler fikirlerini sundu. Her konu için bir konuşmacı seçildi ve bildiri sunuldu.  Çalıştay sonunda İl Temsilciliği tarafından hocalara ve öğrencilere sertifika takdim edildi.
Program hakkından bilgi veren İl Temsilcisi Bekir BEKİROĞLU; ‘’Genel merkezimizin her ilde uyguladığı bu Gençlik Kongresi Gençlerin kültürünü ve kendini ifadelerini temellendirebilme bilinci kazandırmak ve uzun vadede eğitim potansiyelini arttırmak amacını hedeflemiştir. Bizde Şanlıurfa da ki liseli kardeşlerimizle bu heyecanı yaşamaktan mutluluk duyduk’’ ifadelerini kullandı.

Çetin Kaya/ www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com