Advert
Advert
Advert

ŞUTSO Kayyum heyeti basının karşısına çıktı

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odasına (ŞUTSO) Kayyum Heyeti Olarak atanan İsmail Demirkol, Hasan Fehmi Hayırlı ve Mehmet Emin Bayaslan, basın toplantısı düzenleyerek basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

ŞUTSO Kayyum heyeti basının karşısına çıktı
ŞUTSO Kayyum heyeti basının karşısına çıktı

 

ŞUTSO Onursal Başkanı İsmail Demirkol, ŞUTSO Önceki Dönem Genel Sekreterleri Hasan Fehmi Hayırlı ve Mehmet Emin Bayaslan’dan oluşan Kayyum Heyeti, ŞUTSO’da basın mensuplarıyla bir araya gelerek süreç ile ilgili merak edilenleri kamuoyu ile paylaştı.

Başkan İsmail Demirkol Şu açıklamalarda bulundu: “Yıllar sonra tekrar birlikteyiz. İnşallah hayırlı hizmetler vesilesi olur. Biz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odasına kayyum olarak atanmış heyetiz. Heyette bulunan Emin Bayaslan ve Hasan Fehmi Hayırlı ile birlikte bu süreci tamamlayacağız. Bu süreç içerisinde bizim görevimiz, boşalan meclis üyeliklerine, meslek komitelerinin yedeklerinden üyeleri çağırarak meclisi oluşturmak ve oluşan meclisle Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini ve başkanının seçilmesini sağlamak. Bunun için bugün Şanlıurfa Merkez İlçe Hakimi ile görüşeceğiz ve seçim sürecini belirleyeceğiz. Sayın Valimizi ziyaret edeceğiz, bazı acil konuları görüşeceğiz. Seçim sürecinin tamamlanması dışında bir tasarrufta bulunma gibi bir düşüncemiz yoktur. Odanın temsilcisi meclistir. Meclisin belirleyeceği yönetim kuruludur ve icra yetkisi yönetim kurulundadır. Bizim görevimiz o yönetim kurulunu belirlemektir. Yönetim kurulu belirlendikten sonra rutin işler onlar tarafından yürütülecektir. Belirli bir takvimimiz yok en kısa sürede yönetim kurulunu oluşturup odayı seçime götüreceğiz” diye konuştu.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ŞUTSO Kayyum Heyeti Olarak atanan İsmail Demirkol Hasan Fehmi Hayırlı Mehmet Emin Bayaslan basın toplantısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü